Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Vilniaus kolegijos bendrabutyje kuriamas prabangiausias studentiškas kambarys
2012-01-19 Šaltinis: Lrytas.lt

Išskirtiniai didžiausios Lietuvoje Vilniaus kolegijos studentai jau visai netrukus galės apsigyventi tikruose bendrabučio apartamentuose, kuriuose bus ne tik dvigubai daugiau nei įprasta ploto, reikalingi baldai, bet ir maisto ruošai bei drabužių priežiūrai reikalingi buitiniai prietaisai – netgi nuosava indaplovė.


Vilniaus kolegijos bendrabutyje kuriamas prabangiausias studentiškas kambarys

Šiame architektės Rūtos Bagdzevičiūtės suprojektuotame sostinės Didlaukio gatvėje įsikūrusiame bendrabučio kambaryje jau vasario mėnesį apsigyvens du studentai, laimėję specialiai Vilniaus kolegijos surengtą konkursą.

„Šio mūsų projekto tikslas - kasmet paskatinti sėkmingiausiai studijavimą ir studentavimą derinančius, išradingus, studentų savivaldos ar visuomeninėje kitoje veikloje dalyvaujančius ir dėstytojų vertinamus studentus. Kiekvienais metais šiame kambaryje galės apsigyventi vis kiti konkursą laimėję mūsų studentai“, – sako Vilniaus kolegijos Studijų tarnybos vadovė Rita Liepuonienė.

Įgyvendinti projektą Vilniaus kolegijai padeda „Zanussi“, priklausantis buitinės technikos gamintojui „Electrolux“.

Pasak „Electrolux“ vadovo Deimanto Kirlio, bendradarbiauti su Vilniaus kolegija paskatino ne tik faktas, kad čia mokosi per 8 tūkst. studentų, bet ir tai, kad ši valstybinė aukštoji mokykla yra atvira naujoms idėjoms ir suinteresuota skatinti studentus neformaliais būdais.

„Šis „Zanussi“ vardu pavadintas kambarys yra išskirtinis, nes vietoj įprastų 13 kvadratinių metrų, du jame gyvensiantys studentai galės džiaugtis 37 kvadratinių metrų plotu ir dviem kambariais su virtuvės zona bei sanitariniu mazgu.

Kita vertus, tai kartu ir pavyzdys, naudingas ne tik bendrabučių studentams, bet ir visiems savarankišką gyvenimą pradedantiems jauniems žmonėms, kaip patį mažiausią gyvenamąjį plotą paversti patogiu ir jaukiu“, - sako „Electrolux“ vadovas. Pasak jo, galbūt kada nors toks ar panašus interjero projektavimo sprendimas taps studentiško kambario standartu.

Architektės Rūtos Bagdzevičiūtės teigimu, kompaktiškame būsto plane proporcingai suformuotos visos būtiniausios funkcinės zonos, tačiau palikta pakankamai laisvės studentams jas transformuoti, keisti ir suasmeninti pagal norus ir poreikius.

„Galvodami apie maksimalų ploto išnaudojimą ir erdvės vientisumą, atsisakėme kai kurių tradicinių baldų – juos pakeis specialiai suformuotos pakylos, todėl didelį dėmesį skyrėme medžiagoms ir faktūroms, kad artimiausia daiktiškoji aplinka būtų jauki, maloni akiai ir prisilietimui. Svarbiausia, kad tai nebūtų tik plikas euroremontas, bet jaunatviškas būstas su charakteriu“, - sako architektė Rūta Bagdzevičiūtė.

Galimybę apsigyventi „Zanussi kambaryje“ turės konkurso, organizuojamo dviem etapais, nugalėtojai.

Pirmojo etapo dalyviai turės organizatoriams pateikti savo nuotrauką ir atsakymus į anketos klausimus, antrojo – bus vertinami dėstytojų bei konkurso komisijos, taip pat turės atlikti praktinę

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt