Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Vidutinės sąskaitos už šildymą kovą Kaune – 30 proc. mažesnės, nei pernai
2019-04-05 Šaltinis: KaunoEnergija.lt

Dėl šiltesnių orų bei dėl 10,8 proc. mažesnės šilumos kainos kauniečių išlaidos šildymui šių metų kovą bus apie 30,8 proc. mažesnės, nei 2018 metų kovą.


Vidutinės sąskaitos už šildymą kovą Kaune – 30 proc. mažesnės, nei pernai
Nuotr. HeaterMag.com

Vidutinė sąskaita už 60 m2 ploto būsto šildymą (neskaitant šilumos, suvartotos karštam vandeniui ruošti ir vonios šildytuvui) 2019 kovo mėnesį sudarys apie 44,40 euro su PVM. Pernai už šildymą tuo pačiu laikotarpiu žmonės vidutiniškai mokėjo apie 64,20 euro su PVM. Taigi, šiemet kovą sąskaita apie 30,8 proc. mažesnė.

Daugiausia įtakos sąskaitų sumažėjimui turėjo dėl šiltesnių orų sumažėjęs šilumos suvartojimas. Vidutinė lauko oro temperatūra šį kovą buvo net 5,3 oC aukštesnė, nei pernai. Dėl to šilumos šildymui pastatuose buvo suvartota apie 26,5 proc. mažiau.

Taip pat nemažai įtakos turėjo ir 10,85 proc. mažesnė šilumos kaina, kuri pernai kovą buvo 5,62 ct/kWh be PVM, šiemet – 5,01 ct/kWh be PVM. Vartotojai, išsaugoję pernai metų kovo mėnesio sąskaitas, gali nesunkiai šiuos skaičius palyginti.

Palyginus šių metų kovo išlaidas šildymui su išlaidomis šių metų vasarį, matome, kad jos taip pat mažesnės. Vasarį už 60 m2 ploto šildymą mokėjome apie 52,80 euro su PVM, taigi, sumažėjimas – apie 15,9 proc.

Išlaidos naujų ir renovuotų namų šildymui, be abejo, yra mažesnės. Naujos statybos namų gyventojai už 60 m2 ploto būsto šildymą (neskaitant šilumos, suvartotos karštam vandeniui ruošti ir vonios šildytuvui) 2019 kovo mėnesį mokės tik apie 23,40 euro su PVM, renovuotų namų – tik apie 26,40 euro su PVM.

 Atkreiptinas dėmesys, kad tiek lauko oro temperatūra, tiek šilumos kaina – visiems ta pati.

Nurodyti mokėjimų dydžiai yra vidutiniai. Kiekvieno konkretaus namo faktiniai mokėjimai yra skirtingi. Juos pamatyti ir palyginti galite AB „Kauno energija“ interneto svetainėje www.kaunoenergija.lt, skyriuje „Šilumos vartojimo pastatuose palyginimas“.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt