Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

VARIANO – nestandartinė QUICK STEP parketlenčių kolekcija su pjūklo žymėmis
2013-04-13 Šaltinis: Namo inžinerijos ir interjero centras „NIC“

Pristatomos QUICK-STEP VARIANO grindys yra unikalios tuo, kad šių parketlenčių paviršius yra suklijuotas iš skirtingų matmenų ąžuolo lentelių, ir tai tik įrodo, kad jos pagamintos iš specialiai atrinktos, perdirbimui skirtos, ekologiškos medienos. Jos gaminamos nestandartiškai, neribojant dizaino standartiniu vienos, dviejų ar trijų juostų skaičiumi. 


VARIANO – nestandartinė QUICK STEP parketlenčių kolekcija su pjūklo žymėmis

gaminamos nestandartiškai, neribojant dizaino standartiniu vienos, dviejų ar trijų juostų skaičiumi. Taigi, žymūs matmenų, spalviniai pokyčiai, sendinti kraštai, suskilinėjusios šakos bei pjūklo žymės šiai kolekcijai suteikia unikalų charakterį bei išskiria ją iš visų kitų.

Jeigu norite, kad namuose būtų šilta ir puošnu, niekas nepakeis medinių grindų didybės. Jums niekada neatsibos jų išskirtinis grožis ir jomis būsite patenkiti visą gyvenimą. Be to, gražios medinės grindys idealiai tinka įvairiems stiliams ir interjerams.

QUICK STEP džiaugiasi galėdama pasiūlyti Jums savo inovatyvių, iš tikros medienos pagamintų, parketlenčių liniją VARIANO.

Šios grindys padarys Jūsų interjerą išskirtinį. Kiekvienas sendintas kraštas, įtrūkusi šaka, pjūklo pjūvio struktūra bei matmenų variacijos papasakos savo istoriją. Tai yra visiškai unikalu, ši naujiena suteiks pridėtinės vertės bet kuriam interjerui.

 Šios dažytos natūralios grindys su alyvos padengimu pakeri iš karto. Pajuskite šukuoto paviršiaus struktūrą! VARIANO kolekcijos parketlentės padengtos 2 sluoksniais kokybiškos alyvos, kuri sukuria papildomą matiškumą ir autentišką vaizdą, kuris išlieka.

Gaminant šias grindis naudojama mediena su didelėmis šakelėmis, išsiskirianti ryškia spalvų ir struktūrų įvairove. Tam, kad būtų suteiktas papildomas autentiškumas, grindims buvo atliktas gilus šukavimas, išgauta natūraliai rievėta struktūra, kurią papildo atsitiktinės pjauto paviršiaus žymės – sukuriamas vaizdas, kad medinės lentos buvo gaminamos meistro.
 


Pristatomos parketlentės – tai unikalios lentos, kurių vaizdas ir raštas primena utilizuotas lentas. Visos žaliavos, iš kurių pagamintos QUICK STEP GRINDYS, yra atidžiai rūšiuojamos ir atrenkamos, tikrinant jų kilmę. Gamybos procese naudojami klijai, lakai ir alyva atitinka griežčiausias tarptautines emisijos normas. Visa tai rodo, kad galite paparasčiausiai džiaugtis savo medinėmis grindimis žinodami, kad jos buvo pagamintos saugant aplinką.

VARIANO, kaip ir kitų šio gamintojo parketlenčių, vidurinysis sluoksnis yra kaučiukmedis (Hevea). Po 25 metų auginimo šie medžiai nebelaikomi tinkamais pagrindiniam jų auginimo tikslui – lateksui, taigi, praeityje ūkininkai juos tiesiog kirsdavo ir degindavo. Bet dabar QUICK STEP juos perdirba ir naudoja jų medieną kokybiškų grindų gamybai.

 Jau ilgą laiką QUICK STEP turi PEFC miško sertifikatą. Ši programa garantuoja, kad visa mediena ir HDF plokštės, naudojamos produkcijai, tiekiamos iš miškų, kuriuose išlaikyta ekologinė pusiausvyra. Beliko išsirinkti.

Kviečiame užsukti į NIC – tai specializuotas apdailos medžiagų ir interjero prekių prekybos tinklas, Lietuvoje veikiantis nuo 2005 m. NIC prekybos centre dirbančiuose salonuose eksponuojamos ir parduodamos aukštos kokybės apdailos medžiagos, interjero prekės, baldai, dekoro elementai, namų inžinerinės įrangos sistemos.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt