Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Vandens filtrai saugo Jūsų sveikatą
2015-04-20 Šaltinis: UAB “Interneto Reklamos Biuras”

Žmogui kasdien reikia išgerti maždaug 2–3 litrus vandens, nors paskaičiuota, kad lietuviai jo išgeria per mažai ir tai atsiliepia jų sveikatai, savijautai. Jei mažai išgeriama vandens, gali sutrikti žmogaus biologiškai aktyvių medžiagų koncentracija, nervinių ir kitokių ląstelių veikla.


Vandens filtrai saugo Jūsų sveikatą title=

Taip pat skysčių stoka kenkia moters grožiui – tiesiog nuo to labiau nei įprasta vysta oda, o to, ko gero, visiškai nenori daliosios lyties atstovės. Taigi – skysčius, arba geriausia – vandenį, gerti yra būtina. Tačiau ar visuomet jis yra švarus? Ar, siekiant tos būtinos organizmui naudos, jam netenka gauti tam tikros dozės žalos? Atlikus vandens tyrimus galima sužinoti, kokios kokybės vanduo teka iš kiekvieno čiaupo. Įvertinus rezultatus ir neatradus ten pageidaujamos švaros bei naudos, reikėtų į pagalbą pasitelkti vandens filtrus.


Iš čiaupo (o ypač šulinio) vanduo dažniausiai būna nefiltruotas, nevalytas ir netirtas. Kaimuose esantys šuliniai apskritai yra kenksmingų vandens medžiagų kaupykla, nes į šulinį suteka viskas, kas apylinkėse sutinkama: trąšos laukuose, iš fermų ištekančios srutos ar net netoliese esančios įmonės cheminės atliekos. Kad tai pateko į šulinį nepamatysite, tačiau atlikti vandens kokybės tyrimai parodytų, jog jame slypi sveikatai pavojinga „bomba“. Ypač tai pavojinga kūdikiams bei mažiems vaikams (nustatomi net mirties atvejai).

 

Nustatyta, jog iš čiaupo geriamas vanduo gali būti paveiktas cheminių medžiagų, valančių aplinkos teršalus, o šulinio vanduo – gausus trąšų ir nitratų. Tačiau, net jei ir negeriama nevirinto vandens, o vartojami kažkokie kiti gaivieji gėrimai, vis tiek sveikatai pavojingos medžiagos iš vandens gali patekti per maistą, nes juk tokiame vandenyje verdamas valgis, juo prausiamasi ir pan. Savaime suprantama, kad iš čiaupo tekantis vanduo tik atrodo švarus ir tyras, tačiau jo sudėtyje gali slypėti nešvarumai ar kenksmingos medžiagos.

 

Ką kasdien vartojate geriausia gali parodyti vandens tyrimai, kurių pagalba įmanoma nustatyti geležies, nitritų ir nitratų, deguonies, amonio, mangano kiekį, bendro kietumo lygį, atlikti TDS, PH testus. Rezultatai turėtų parodyti, kokių priemonių reikėtų imtis, kad geriamas vanduo nekenktų, o padėtų. Įvairūs vandens filtrai žymiai pagerina vandens kokybę, kuri turi įtakos ne tik žmonių organizmui, bet ir buitinių prietaisų, namų apyvokos daiktų ir kt. priežiūrai.

 

Geriamojo vandens filtrai valo jį nuo švino ir vario, kurio vanduo prisisotina tekėdamas ilgais ir kartais nelabai švariais vamzdynais. Mechaniniai vandens filtrai valo vandenį nuo rūdžių, purvo, kitokių nuosėdų, kurias kartais galima įžvelgti net be specialių tyrimų, o tiesiog skaidriame inde įpilus. Vandens nugeležinimo filtrai pašalina iš jo geležies bei mangano perteklių, todėl jame nesijaus nuo geležies sklindančio nemalonaus skonio, kvapo ir kt.

 

Vandens minkštinimo filtrai minkštins nuo kalcio ir magnio druskos pakitusį vandenį, nes nuo jų atsiranda ir ant virdulių, vonios įrenginių bei čiaupų nusėda kalkių nuosėdos, kurias labai sunku nuvalyti. Jei būtų įrengti tokie filtrai, nenusėstų kalkės bei nuosėdos nei ant skalbimo mašinos ir kt. nepigiai kainuojančių kiekvienuose namuose esančių įrenginių, gražiai tviskėtų čiaupai, kranai, dušai ir pan. O štai aktyvuotos anglies filtrai iš vandens valo chlorą, pesticidus bei herbicidus.


Tereikia namuose atliekant vandens tyrimus išsiaiškinti, kokios jame esančios medžiagos kenkia ir yra nepageidaujamos ir tuomet pasirinkti vandens filtrai pagerins ne tik vandens, bet ir jūsų gyvenimo kokybę.

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt