Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Užuolaidų valymo būdai, kuriuos visada naudosite
2012-06-07 Šaltinis: Darykpats.lt

Užuolaidų valymas yra toks namų ruošos darbas, kurio dažnai bandome vengti, nes tai atrodo, lyg didžiausia kankynė. Tačiau, yra labai svarbu, kad užuolaidos būtų švarios, kad jose nesilaikytų dulkės ir alergenai, ypač jei namuose yra žmogus, kenčiantis nuo alergijų. Be to, reguliariai valomos užuolaidos ilgiau atrodys lyg naujos. Pateikiame keletą patarimų, kaip galima lengvai išvalyti užuolaidas.


Užuolaidų valymo būdai, kuriuos visada naudosite title=
Nuotr. myremodelinghome.com

1 – išsiurbkite dulkes

Pats lengviausias užuolaidų valymo būdas yra siurbimas dulkių siurbliu, nenukabinus nuo karnizo. Stenkitės tai daryti kuo dažniau, kad neleistumėte kauptis dulkėms ir purvui, kurie atsiranda nuo lubų ventiliatorių, lietaus vandens, patekusio pro atvirus langus, ar tiesiog atsirandančių natūraliai.

Geriausia siurbti uždėjus specialų dulkių siurblio antgalį su šepetėliu. Prilaikykite kutus ir įvairias virveles, nes siurbliui įtraukus, jie gali būti sugadinti. Taip pat stipriai nespauskite, kad užuolaidos nenukristų.


2 – valykite garais

Norėdami steriliai išvalyti namus, galite naudoti karšto vandens garinius siurblius. Šie valymo įrenginiai dabar yra labai populiarūs ir gana nebrangūs. Naudokite jį lygiai taip pat, kaip įprastą dulkių siurblį: siurbkite kabančias užuolaidas švelniai braukdami.


3 – sausas valymas

Galima naudoti sauso valymo priemones įpylus jų į garinį siurblį ir valyti užuolaidas namuose. Tačiau, sausą valymą rekomenduojama patikėti profesionalams. Ypač jei užuolaidos yra iš tokios medžiagos, kuri valoma sausuoju būdu, priešingu atveju, galite pažeisti audinį.


4 – išpurtykite

Retkarčiais užuolaidas galite tiesiog papurtyti, tiek nuimtas nuo karnizo, tiek kabančias. Kad nesukeltumėte dulkių, geriausia užuolaias puryti lauke. Tačiau šis metodas netinka, jei užuolaidos yra ypatingai dulkėtos ar nevalytos ilgą laiką.


5 –valykite švelniu šepetėliu

Ši technika tinka užuolaidoms, kurios pasiūtos iš aksominės ar kitos panašios medžiagos. Valyti galima dažnai, nes šis būdas yra ypač paprastas ir greitas. Ypatingai tinka tokiu atveju, kai užuolaidos yra sunkios ar jas sunku nukabinti.


6 – pašalinkite įsigėrusius kvapus

Norėdami pašalinti įsigėrusį kvapą, naudokite purškiamus oro gaiviklius, kurių nusipirkti galima visose parduotuvėse. Yra keleto rūšių gaivikliai, skirti audiniams, ir pasižymi didele kvapų įvairove. Išpurškus užuolaidas, malonus kvapas pasklis po visą kambarį. Tai puiki išeitis jei namuose yra gyvūnas arba yra rūkoma.


7 – naudokite audinių minkštiklį

Dar vienas greito valymo būdas yra audinius minkštinančių servetėlių naudojimas. Tiesiog braukite servetėle iš viršaus į apačią. Be to, liks malonus kvapas.
Pastaba:

Jei užuolaidos yra labai gležnos ar sunkiai nukabinamos, rekomenduojama taikyti tokius valymo būdus, kurie nereikalauja jas nukabinti. Prireikus, kreipkitės į profesionalus, kurie gali nuimti užuolaidas arba gali jas išvalyti kabančias.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt