Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

Užtikrina švarą ir higieną vonios kambaryje
2018-10-11 Šaltinis: UAB TECE Baltikum

Vonia ir virtuvė – šios dvi vietos namuose reikalauja ypač didelės priežiūros. Vandens inžinerinę įrangą kurianti ir gaminanti kompanija TECE švarą ir higieną laiko vienu svarbiausių prioritetų. 


Užtikrina švarą ir higieną vonios kambaryje

Praktiškai visi TECE inžinerinės įrangos sprendimai ir įrenginai yra sukurti turint galvoje tai, kaip jie bus prižiūrimi: ar bus lengva pasiekti vietas, kurias reikia išvalyti, ar neatsiras išsikišimų, kuriuose rinksis dulkės, kiti nešvarumai, kiek pastangų ir laiko prireiks švarai ir tvarkai palaikyti.

Neapkrautos grindys

Funkcionalumas ir racionali priežiūra prasideda nuo gerai apgalvoto erdvės planavimo. Specialistai pataria vietoj pastatomų unitazų ir bidė rinktis ant sienos kabinamus prietaisus. Tam yra sukurta gausi kolekcija skirtingų aukščių ir pločių tvirtų, iki 400 kg apkrovą galinčių išlaikyti potinkinių rėmų. Juose sumontuotas vandens bakelis pasislepia sienoje, rėmai tinka praktiškai visų gamintojų pakabinamai keramikai. Vietoje gremėzdiškos konstrukcijos ant sienos lieka tik mygtukas vandeniui nuleisti, o visas grindų plotas po prietaisais lieka tuščias ir lengvai prieinamas. Visi šio gamintojo potinkiniai rėmai, bakeliai ir vandens nuleidimo mygtukai yra sujungti į vieną sistemą, bet kuris elementas dera prie kitų, juos galima jungti tarpusavyje pagal poreikį.

Dušo latakai leidžia atsisakyti dušo kabinų ir patį dušą įrengti grindų lygyje, išnyksta riba tarp jo ir visos likusios kambario erdvės. Vientisa erdvė suteikia daugiau laisvės judėti, dušo zoną lengva išvalyti, kai valomos visos vonios kambario grindys.

Naujausias nerūdijančio plieno dušo latakas TECEdrainprofile turi vidinį nuolydį, kuriuo vanduo nubėga tiesiai į trapą, esantį profilio centre. Jis neturi grotelių, todėl išvalyti taip pat paprasta, kaip dulkes nuo stalo – užtenka perbraukti šluoste. Yra du sifonai, kuriuose susikaupę plaukai, ar kiti nešvarumai lengvai išimami ir išplovus vėl įsistato šiek tiek spustelėjus.

Nelieka nučiupinėtų paviršių


Vandens nuleidimo plokštelės – dažnai liečiamas paviršius, ant kurio lieka pirštų žymės. TECEsquare kolekcijoje yra plokštelė, ant kurios nelieka pirštų atspaudų, taigi ją užteks perbraukti šluoste tik retsykiais.

Sensorinėse, stiklinėse vandens nuleido plokštelėse TECElux mini įmontuotas judesio daviklis, kurio jautrumą galima reguliuoti. Ji suveikia vos prilietus arba tik priartėjus prie jautrios zonos. Tamsoje vandens nuleidimo mygtuko kontūras įsižiebia, ji tampa stilingu šviestuvėliu. Neliečiama plokštelė ilgai išlieka švari, ją irgi užtenka tik retsykiais nuvalyti.

Šio gamintojo produktų asortimente yra daug gaminių iš stiklo – medžiagos, kurią taip pat lengva valyti. Tai ir dušo latakų grotelės, vandens nuleidimo plokštelės, grindinio šildymo termostatai ir net sienoje montuojamos kolektorinės spintelės durelės. Pastarosios ne tik lengvai nuvalomos, bet ir gražiai atrodo.

Dauguma vandens nuleidimo plokštelių gali būti montuojamos lygiai su siena, todėl neatsiranda papildomų paviršių, ant kurių kaupiasi dulkės.

Jokio stovinčio vandens – jokių legionelių

Švara ir higienos reikalavimais TECE rūpinasi kurdama ne tik išorėje matomus įrengimus, bet ir vamzdynų jungtis, kurios apsaugo nuo legionelių atsiradimo. TECEflex vamzdžių jungtyse prie maišytuvų nenaudojamos guminės tarpinės, nes būtent prie jų, užsistovėjusiame vandenyje ima veistis šios bakterijos. Saugioje vandentiekio sistemoje vanduo turi nuolatos cirkuliuoti. Tam montuojamos specialios sienines alkūnės su pratekėjimu, cirkuliaciniai siurbliai.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt