Temos:

Naujos įmonės:art

Straipsniai

 

Unikalaus charakterio apartamentai vienoje geriausių Vilniaus vietų
2018-07-24 Šaltinis: Aruodas.lt

Būna erdvių, kuriose tarsi tvyro kitokia aura – tokia, kuri skatina atsipalaiduoti, įkvepia kūrybai ir įdomiems pokalbiams. Šį šviesų ir erdvų, Vašingtono alėjoje įsikūrusį butą galima drąsiai vadinti meno kūriniu. Moderniai ir itin skoningai įrengti bei žymių dalininkų dekoruoti apartamentai yra toks būstas, kuriame gyvenant vargu ar bent viena diena būtų nuobodi.


Unikalaus charakterio apartamentai vienoje geriausių Vilniaus vietų title=

Skelbimas apie šį išskirtinį būstą įdėtas lankomiausiame nekilnojamojo turto portale Aruodas.lt. Pastatą, kuriame įsikūręs šis butas, 1951 m. sukūrė italų dizaineris Giovani Ripa Angioletto ir jam suteikė „Mokslininkų namo“ pavadinimą. Neries pakrantės fone iškilusi smailė yra vienas geriausiai atpažįstamų modernaus Vilniaus simbolių.

 

Mokslo ir meno darbuotojams projektuoti butai išsiskyrė prabanga – statyta iš kokybiškų medžiagų, o butai planuoti erdvūs, su aukštomis lubomis ir didelėmis arkomis. Puošni, tačiau šaltoka pastato išorė savaime traukia praeivių akį, bet užėjus į vidų, užplūsta visai kitokie jausmai.

Erdvės nepritrūks

 

Pirmiausia, kas pasitinka užėjus į šiuos namus, yra labai netradicinis vidaus tūris. Tai tikrai erdvus butas, užimantis kiek daugiau nei 200 kvadratinių metrų, o lubų aukštis siekia 5 metrus. Be to, šis aukštis išnaudotas prasmingai – virš svetainės pastatytas antresolinis aukštas, kuriame įrengtas miegamasis tarsi pakelia virš visų kasdienybės problemų.

 

 

Buto interjeras yra gan minimalistinis, tačiau tai sukuria didingumo įspūdį, o jaukumo prideda šiltos pastelinės spalvos, natūralus medis, itališki akcentai ir žymių dalininkų dekoruotos sienos. Tai kūrybai ir kontempliacijai nuteikianti vieta, kurią tokia pavertė kelerius metus čia gyvenusi dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu, kuri ir yra šio buto pardavėja.

 

 

Turbūt vienas svarbiausių dalykų kūrybiškiems namams yra skirtingos erdvės. Pagrindinė – žinoma, yra už daugelį butų didesnė 92 kvadratinių metrų svetainė, kurios viduryje, tarsi aukuras, įrengtas židinys, matomas iš antresolinio aukšto miegamojo. Iš viso bute yra trys kambariai ir daugybė jaukių pakylų bei kampelių, o kaip ir kokiai paskirčiai jie bus naudojami – jau naujojo savininko fantazija. Be to, kontempliacijai labai tinka ir didžiulis vonios kambarys. Daugiau parduodamo buto nuotraukų rasite portale Aruodas.lt, paspaudę šią nuorodą.

 

 

Tinka žmogui, vertinančiam kūrybą

 

Apie vietos patogumą daug kalbėti turbūt neverta – tai viena geriausių gyvenamųjų vietų Vilniuje. Rami aplinka ir nedidelė kaimynystė visiškai šalia veiksmo miesto centre – tai tokia lokacija, kurios neatsisakytų absoliuti dauguma miestiečių. Net vaizdą pro langus galima pasirinkti pagal nuotaiką: iš vienos pusės atsiveria Neries krantinė ir „Mažasis Manhetenas“ Konstitucijos prospekte, iš kitos – bažnyčia ir Lukiškių aikštė. Tad priklausomai nuo nuotaikos ir įkvėpimo poreikio galima rinktis, kas arčiau širdies.

 

 

Pasak nekilnojamojo turto brokerio, Ričardo Sablovskio, šis butas tinkamiausias tiems, kurie ieško įkvėpimo, vertina kūrybą ir nori buto, kurį galėtų pavadinti namais. „Šis būstas tiktų žmonėms, kuriems reikia įkvėpimo, kurie nori kurti. Tokiems, kurie gyvendami nori jaustis daugiau negu bute. Tai tokia erdvė, kuri nevaržo, kurioje žmogus jaučiasi gerai, kur ateina draugai ir nuolat kas nors vyksta. Jis tiktų ir jaunam žmogui, kuris nori turėti nuosavą erdvę arba žmogui, kuris nori atsipalaiduoti po darbo.

 

 

Pakilus į viršų, esi vienas visame aukšte“, – pasakojo pašnekovas. Jis atsikleidė, kad šis butas padarė įspūdį visiems, kurie kol kas buvo užsukę apsižvalgyti: „Buvo atvykę įvairiausi žmonės, nuo 18 iki 50 metų, ir visiems jis patiko. Tai tikrai toks butas, į kurį įdėta dvasios“, – kalbėjo R.Sablovskis.

 


 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2015 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Ozo g. 14, Vilnius, tel.: (8~5) 2031 670, info@supernamai.lt