Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Tvorų tinklai ne tik saugo
2015-04-03 Šaltinis: UAB “Interneto Reklamos Biuras”

Tvorų tinklai suteikia saugumą ir neriboja privatumo, o tai ir yra patys pagrindiniai dalykai, kokių dažniausiai pageidauja naujų tvorų šeimininkai.


Tvorų tinklai ne tik saugo title=

Tvorų tinklai yra padengti žalios spalvos PVC medžiaga – plastiku, ilgus metus apsaugančiu juos nuo klimato sąlygų, kurios mūsų šalyje nėra dėkingos.

Svarbiausia, jog tuo atveju, kai prireikia aptverti kažkokią teritoriją, būtų pasirinkta pati tinkamiausia tvora ir kuri maksimaliai patenkintų šeimininkų poreikius. Tvorų tinklai gali būti puikus pasirinkimas nedideliems plotams, bet labiausiai pasiteisina toks sprendimas tveriant dideles teritorijas: statybvietes, įmonių plotus, komercines ir privačias teritorijas, miškus, magistralinius kelius, sodybas, vienkiemių plotus ir kt.

Savaime suprantama, kad pagrindinė funkcija, kurią turėtų atlikti tvora, yra apsauginė, taigi tvorų tinklai privalo patikimai saugoti ir nuo stiprių žvėrių, ir nuo palaidų šunų. Tačiau kai kur svarbu, kad tvora ir ne visiškai apsaugotų, pavyzdžiui, nuo saulės šilumos ir šviesos. Taigi pasirinkus medinę tvorą be tarpelių, kad pro ją nieko nesimatytų, šalia jos augantys augalai bus šešėlyje ir negalės tinkamai augti, derėti. O štai tvorų tinklai puikiausiai tai praleidžia, tad yra itin mėgiami sodininkų ir daržininkų, ūkininkų.

Priklausomai nuo paskirties, pasirinkti galima virinto tinklo tvorą, cinkuotos vielos tinklą, žalios vielos tinklą arba miškų bei magistralių tvoros tinklą. Tvorų tinklai sudaryti iš įvairaus dydžio akučių, kurių diametrą bei vielos storį galima rinktis pagal savo poreikius.

Savąją teritoriją aptverti galite skirtingo aukščio tinklais: 1.2 mm, 1.5 mm arba 1.8 mm.

Tvorų tinklai pasižymi:

• patvarumu;
• saugumu;
• minimalia priežiūra ir remontu;
• nesudėtingu tvoros montavimu;
• praktiškumu;
• ekonomiškumu;
• lankstumu.

Tvoros tinklus reikia rinktis atsižvelgiant į jų išmatavimus: vienas žymi tinklo aukštį (centimetrais), antrasis - horizontalių vielų skaičių, o trečias nusako atstumą tarp vertikalių vielų centimetrais. tvorų tinklai yra visiškai lengvai tveriami, todėl net ir pirmąkart tai darantis ūkiškas vyras nesunkiai susidoros su užduotimi.

Tinkleliai, stulpai, jų dangteliai parduodami kartu su tvora, todėl net ir tveriant nemažą plotą, net ir sumokant tai atliekantiems meistrams, tvoros tinklai bus kaip nebrangus pirkinys, jei lyginti tai su kitokio tipo tvoromis. Galbūt kai kas ims ginčytis dėl estetinės tvorų tinklų pusės, tačiau, kaip sakoma, ir čia galime pritaikyti posakį, jog „dėl skonio nesiginčijama“.

Jei tvorų tinklai bus skirti apsaugai nuo laukinių ar naminių žvėrių, reikėtų juos rinktis pagal tam tikras savybes. Skirtingoms jų grupėms atlaikyti yra ir visiškai kitokie tvorų tinklai su atitinkamais saugos parametrais. Tuomet naudojama skirtingo storio viela: lengva (1,7/2,0 mm); vidutinė (2,5/2,0 mm) arba super (2,5/3,0 mm). Nes juk vienokios tvoros reikia apsaugoti nuo nedidelių pro šalį lakstančių šunų, o visiškai kitokios – pamiškėje norint apsisaugoti nuo itin stiprių briedžių, šernų ar stirnų.

Kad tvorų tinklai būtų pakankamai saugūs nuo jų, vielos minimali tempimo jėga turėtų būti 1050 N/mm2, o mažiausias cinko dangos sluoksnis atitikti standarto EN 10244-2 class A arba B reikalavimus.

Tokie tvorų tinklai turėtų apsaugoti ir magistralinius kelius, bei tas vietoves, kur į kelią gali išbėgti panašūs žvėrys, sukeliantys nemažai skaudžių auto įvykių, kuriuose net žūva žmonės.

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt