Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Tikimasi, jog elektra atpigs apie 5-7 proc.
2015-10-07 Šaltinis: Žinių radijas

Tikimės, kad nutiesus elektros jungtį su Švedija, elektros kaina galėtų apie 5-7 proc. atpigti, pirmadienį „Žinių radijui“ sakė energetikos ministras Rokas Masiulis.


Tikimasi, jog elektra atpigs apie 5-7 proc.
Nuotr. elp.com

„Manau, vidurkis bus 2016 m. Kada tiksliai, pirmieji mėnesiai bus eksperimentiniai, bandomieji, pažiūrėsim. Technikai prisiderins prie darbo, o po to žiūrėsim, kadangi Švedijoje kaina yra mažesnė. Tikimės, kad čia jau bus žmonėms, o didmeninė [kaina] galėtų būti iki 15 proc. didžiosioms gamykloms“, - laidoje „Dienos klausimas“ kalbėjo R. Masiulis.

Energetikos ministerijos puslapyje rašoma, jog Iki 2015 m. pabaigos Lietuva įgyvendina strateginį elektros energetikos projektą – tiesia elektros jungtį su Švedija „NordBalt“. Ši jungtis yra būtina sąlyga sukurti bendrą Baltijos valstybių ir Skandinavijos elektros rinką. Būsimasis elektros tiltas Lietuvai sudarys sąlygas pirkti elektros energiją iš hidroresursais turtingų Šiaurės Europos šalių.

Į Lietuvą šią savaitę atvyksta Švedijos Karalius Gustavas su Karaliene Silvija. Netrukus bus baigtas tiesti kabelis į Švediją ir Lenkiją.

Paklaustas, ką Lietuva ketina daryti su atomine elektrine, energetikos ministras teigė, kad ties projektu vis dar dirbama, bet dirba ne tik Lietuva.

„Su atomine klausimas yra regioninis. Kaip jau ir minėjau anksčiau, mums reikia bendradarbiauti tiek su latviais, tiek su estais. Tas klausimas juda lėtai. Pats projektas yra tobulinamas, projekto komanda dirba, kaštai sumažinti paties projekto, bet jo visa paslaptis yra, kad mes ne vieni jį darome. <...> Visos šalys žiūri, kaip atominė įsipaišo į jų energetinės gamybos paveikslą, svarsto, persvarsto. Pats projektas yra didelis, yra didelis sprendimas“, - kalbėjo ministras.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt