Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Termoizoliaciniai Satsys Technology A.S. gamintojo tinkai - teisingas pasirinkimas
2013-10-03 Šaltinis: UAB ARBON

Daugelis čekų kompanijos Satsys Technology A.S. klientų užduoda klausimą kokia siūlomų tinkų veikimo ir efektyvumo esmė ir kodėl santykinai aukštesnė produkto kaina? Atsakymas negali būti trumpas, tačiau jis paprastas – kolkas visų produkto savybių paketo negali pasiūlyti kiti. 


Termoizoliaciniai Satsys Technology A.S. gamintojo tinkai - teisingas pasirinkimas title=

Darbas su įmonės siūlomais tinkais greitas, pasiekiami labai geri rezultatai, maža išeiga, neapkraunamas pastato pagrindas (mišiniai labai lengvi – 340-380 kg/m3 ir patvarūs, atsparūs įvairioms aplinkoms, nedegūs (A1 klasė), ekologiški, nebijo pelėsio ir grybelio, puikiai sukimba su įvairiausiais paviršiais, net su polistireniniu putplasčiu, o su tam tikromis rekomendacijomis galima apjungti abi medžiagas, kad konstrukcija taptų „kvėpuojanti“ ir dar šiltesnė). Dar reikėtų paminėti, kad darbas su Satsys Technology A.S. tinkais nereikalauja jokių „sistemų“ ar specialiųjų įgūdžių. Rezultatas – puikios termoizoliacinės savybės ir estetika.

Išvardinsime keletą pavyzdžių kodėl dar vertėtų rinktis čekų kompanijos Satsys Technology A.S. tinkus. Nepaslaptis, kad drėgmės padidėjimas sienoje iki 1 procento - pablogina jos šilumines savybes nuo 6 iki 10 procentų, tai reiškia tiek brangiau kainuos apšildyti patalpas (čia taip pat svarbi ir pati konstrukcijos medžiaga).

Banalus pavyzdys: žiema, šaltis, sniegas ir stori veltiniai – kojoms šilta, gera, tačiau viskas kategoriškai pasikeistų per keletą minučių, vos tik į veltinius įsipiltume vandens. Ir kas tada? Greičiausiai nušalę kojos ir varvanti nosis. Tas pats vyksta ir su pastatais. Juos taip pat būtina apsaugoti nuo drėgmės bei užsandarinti. Juk dar vienu svarbiu pastato terminiu patvarumo faktoriumi yra laikomas konstrukcinis tankis (pvz. vėjuotą dieną „kiauras“ pastatas, su „šalčio tilteliais“ daug greičiau atšąla).

Reikia paminėti, kad pastatai taip pat „serga“, tik su gydymu dažniausiai būna prasčiau nei žmonėms. Žmonės ilgiau pabuvę nesveikoje sergančio pastato aplinkoje ilgainiui susiduria su įvairių ligų sukėlėjais ir neretai įsiserga lėtinėmis ligomis, kurias neiškarto nustato ir šiuolaikinė medicina. Išvada: kartais geriau ir mažiau izoliuotas pastatas, bet sausas, sandarus ir sveikas, nei drėgnas, o neretai dėl to ir sergantis, kadangi stokojantis ventiliacijos.

Satsys Technology A.S. tinkai tinkuojami rankiniu būdu arba mechanizuotai, tiesiai ant statinio sienų ar lubų (rekomenduojamas 2 cm storio tinko sluoksnis – tai yra vienas tinko mišinio maišelis vienam kvadratiniam metrui, tuomet puikiausiai dirba paviršiaus sausinimo „siurblys“). Prie 2 cm storio tinko sluoksnio paviršius pavirsta ne tik šiluminiu visos konstrukcijos kontūru, bet ir dirba, kaip vieninga sistema. Kai tik tinkai išdžiūsta (apie dvi dienos), sistema (siena – tinkas) pradeda savo darbą. Tuo pačiu metu įvyksta sienos sanavimas bei džiovinimas. Minėtoji sistema dirba pastoviai ir ilgalaikiai, iki visiško sienos nusausinimo.

Tai ir yra pagrindiniai dalykai renkantis apšiltinimo medžiagas, o tuo pačiu tai išskirtinė esmė ir efektyvumas, pasirenkant čekų kompanijos Satsys Technology A.S. tinkus ThermoUm, ThermoSan, ThermoUm Xtra ar ThermoIn.

Daugiau informacijos rasite tinklapyje www.arbonsystem.com

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt