Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Terasos ir Fasadai iš medžio- plastiko kompozito
2018-06-22 Šaltinis: OneWood, UAB Tvora

Medžio–plastiko kompozitas yra ekologiška medžiaga, visiškai tinkanti antriniam perdirbimui. Šią naujos kartos medžiagą sudaro mediena, polimerinių medžiagų mišinys (PE) ir specialūs papildomi priedai, kurie didina gaminio atsparumą atmosferos poveikiui ir gerina eksploatavimo savybes (rišančioji medžiaga, UV apsauga, pigmentai, stabilizatoriai, kt.).


Terasos ir Fasadai iš medžio- plastiko kompozito title=

Tokia terasos lentų sudėtis yra visiškai tinkama eksploatuoti šiaurinio klimato sąlygomis. Naudojant 60% medienos, 30% plastmasės ir 10% specialiai paruoštų priedų išgaunamas maksimalus ilgaamžiškumas, išryškėja unikali ir natūrali medienos tekstūra. Svarbu ir tai, kad tokio gaminio nereikia impregnuoti ar dažyti, jis nepalieka rakščių, yra saugus ir neslidus drėgnu oru, nereikalingos jokios kitos papildomos investicijos ar priežiūra.

Kompozito terasos lentų sudėtis yra medienos pjuvenos ir polivinilchloridas. Toks junginys padeda atsiskleisti medienos ir plastiko naudingoms savybėms. Svarbu žinoti, kad renkantis medžio kompozito lentas, pirmiausia būtina teirautis kiek jose yra procentų medienos. Kuo šis procentas didesnis, tuo stabilesnė bus lenta. Jei santykis yra 1:1 (pigios lentos), arba medžio mažiau nei plastiko, vos pakaitinus saulei lentos pradės garankščiuotis ir raitytis, bus labiau matomi įbrėžimai ir labai greitai tokia lenta praras grožį. Tuo tarpu atsiradus įbrėžimui ant medinės lentos, jis atrodys kur kas natūraliau, nekris į akis.

Kita alternatyva medinėms terasoms yra ilgaamžės ir patvarios medžio–plastiko kompozito lentos. Jos yra gaminamos iš natūralaus medžio pluošto ir polimero mišinio. Įdomu ir svarbu žinoti, kad šios lentos sukurtos tam, kad pakeistų gausiai naudojamą egzotinę medieną ir taip sumažintų miškų kirtimą. Medžio–plastiko kompozito lentų kainą ir atsparumo klasę galima lyginti su egzotinių medžių rūšių, todėl naudojant dirbtines medžiagas išsaugomi miškai.

Tokios lentos yra itin tvirtos, atsparios lietui, sniegui ir UV spinduliams. Medžio–plastiko kompozito lentos vizualiai nė kiek nesiskiria nuo medinių lentų, spalvų pasirinkimo įvairovė labai didelė, o šių lentų paviršius pasižymi glotnumu ir lygumu, todėl vaikščioti tokioje terasoje basomis yra komfortiška ir visiškai saugu.

 Su medžio–plastiko kompozito lentomis Talino techniniame universitete yra atlikti tarptautinius standartus atitinkantys bandymai, kurie patvirtina produkto ilgaamžiškumą, patvarumą ir aukštą kokybę.

Labai svarbu pasirinkti tinkamus ir kokybiškus terasos karkasus. Cinkuotos metalinės arba WPC kompozito sijos ir lagės yra geriausias pasirinkimas terasų karkasams. Nerekomenduojamanaudoti medinių arba necinkuotų metalinių sijų bei lagių, nes tokia nešančioji karkaso konstrukcija bus greitai pažeista atmosferos poveikio ir visos investicijos į kokybišką kompozito terasą neteks prasmės.

Karkasas: skirstoma į viengubą arba dvigubą

 Labai svarbus yra montavimo būdas. Jei montavimas bus mėgėjiškas ir netaisyklingas, nukentės produkto patvarumas ir atsparumas, padidės pažeidimų tikimybė. Tik tinkamai aplikus visus darbus terasos techninė būklė ir išvaizda atitiks aukščiausius kokybės reikalavimus. Dėl šios priežasties montavimo darbus turi aplikti profesionalus kvalifikuotas asmuo.

WPC PLYTELĖS GRINDŲ DANGAI

Rinkoje atsirado puiki ir dėmesio verta grindų danga, nereikalaujanti priežiūros, atspari drėgmei ir itin greitai surenkama. Tai – medžio ir plastiko kompozito plytelės. Jos gali būti klojamos terasose, balkonuose, verandose, SPA erdvėse ar net baseinuose. Šios itin aukštos kokybės plytelės turi greito sujungimo sistemą, kuri leidžia iškloti erdves lengvai ir be papildomų įrankių ar kitų nenumatytų išlaidų.

 PRIVALUMAI: Patvarios pilnavidurės lentos iš WPC kompozito. Medžio faktūra, atrodanti visiškai kaip natūralus medis. Neslidus paviršius, saugu vaikščioti basomis. Lentos ekologiškos, tausojančios aplinką. Atsparios pažeidimams ir puvimui. Nereikalaujančios papildomos priežiūros. Greitai, efektyviai ir paprastai tvirtinamos.

Daugiau informacijos https://www.kompozitas.eu/terasos/

FASADAI IŠ WPC KOMPOZITO

Dailylentės iš medžio–plastiko kompozito, skirtos lauko fasadui, yra sukurtos eksploatuoti šiaurinio klimato sąlygomis. Tokia produkto sudėtis atskleidžia geriausias medžio ir plastiko savybes: ilgaamžiškumą, priežiūros paprastumą (nereikalingas impregnavimas ar dažymas), medžio tekstūros natūralumą. Dėl savo erdvinio stabilumo ir itin didelio patvarumo šios WPC medienos dailylentės puikiai tinkamos naudoti lauke. Tokios fasadinės lentos yra net keturis kartus kietesnės nei ąžuolas, todėl jų tarnavimo laikas ypatingai ilgas.

Namo apdailai siūlomos medžio–plastiko kompozito apkalimo lentos su papildomais 50 x 30 mm profiliais, kurie turi visas išvardintas WPC produktų charakteristikas. Šiomis lentomis apkaltas namas ilgam laikui išliks nepriekaištingos išvaizdos bei metų metus nereikalaus jokios papildomos priežiūros.

 Fasadams apdailą galima rinktis iš dviejų skirtingais būdais apdirbtų paviršių: su medžio faktūra arba be jos. Dailylenčių paletėje yra penkios spalvos. Taip pat asortimenterasite dviejų rūšių profilius – tuščiavidurįir pilnavidurį.

 WPC fasado lentų montavimui naudojami specialūs nerūdijančio plieno tvirtinimai. Jie tvirtinami prie specialaus medžio–plastiko kompozito profilio (50 x 30 mm).

Fasadai iš WPC kompozito turi visas geriausias medžio ir plastiko savybes:
Itin lengvai montuojami ir prižiūrimi;
Didelis atsparumas vandeniui ir kenkėjams;
100% tinka antriniam perdirbimui;
Montavimas su paslėptu tvirtinimu;
Visiškai ekologiški, atrodantys kaip natūralus medis;
Pasižymi ilgaamžiškumu;
Paprastas montavimas.

Terasos, fasadai bei tvoros iš medžio–plastiko kompozito reikalauja minimalios priežiūros. WPC medžiagai prižiūrėti nereikia išlaidų, kurios būtinos medinėms lentoms. Taigi, tokioms terasoms nereikia skirti laiko ir pinigų dažymui, tepimui specialiais aliejais ir kitiems būtiniems darbams. Užtikrinti ilgalaikiam terasos grožiui reikalingas periodiškas valymas ir plovimas. Visos priemonės, reikalingos valymui, yra paprastas šepetys, aukšto slėgio plovimo įrenginys, muiluotas vanduo ir kempinė.

Daugiau informacijos https://www.kompozitas.eu/fasadai/

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt