Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

TECE įranga, kuri palengvina statybų procesą
2019-03-26 Šaltinis: UAB TECE Baltikum

Potinkiniai profiliniai rėmai pakabinai keramikai Lietuvos rinkoje jau yra gerai žinomas ir dažnai naudojamas produktas. Tačiau juos tobulintys inžinerinės įrangos gamintojai yra pažengę kur kas toliau.


TECE įranga, kuri palengvina statybų procesą

Planuojant, statant ir renovuojant pastatus atskirų statybos etapų metu susitinka skirtingų statybos sričių specialistai, tenka derinti darbus ir jų eiliškumą.

TECE sukūrė modulį, kuris padeda optimizuoti darbą ir netgi paspartinti statybos procesą. Jo koordinavimas, parenkant medžiagas, sistemas ir siekiant išlaikyti standartus užima daug laiko. Būtent laikas ir užsibrėžti terminai yra ta statybų pusė, kurią sunkiausia suvaldyti. Bet kokio proceso vėlavimai stabdo ir kitų darbą bei griauna planus.

TECEsystem potinkinio rėmo modulis pagal individualų užsakymą yra gaminamas pramoniniu būdu gamykloje. Jis tiksliai atitinka matmenis, yra pritaikytas kiekvienai konkrečiai situacijai. Į statybos aikštelę jis atvežamas jau surinktas. Naudojant tokias profilines sieneles statybos vyksta patikimiau, efektyviau ir ekonomiškiau. Vokietijoje jos plačiai naudojamos statant ir individualius, ir komercinės, visuomeninės paskirties pastatus, renovacijos projektuose.

Pramoniniu būdu gaminami surenkamųjų sienelių moduliai tinka visai pakabinamai keramikai - unitazams, praustuvams, pisuarams arba bide, jie į statybvietę pristatomi visiškai sujungti. Kiekviena sistemos siena yra individualiai pritaikyta konkrečiam vonios kambariui, kad vėliau tinkamoje vietoje būtų galima sumontuoti įrenginius. Sistemos sienos paprasčiausiai pritvirtinamos prie struktūrinio karkaso.

TECE užtikrina statybos procesą be trukdžių, konsultuoja, padeda projektuoti sistemas, statybos aikštelėje instruktuoja statybininkus, kaip jas montuoti, kaip patį montažą integruoti į statybų procesą.

Pirmosios TECEsystem modulinės sistemos panaudotos jau ir Lietuvoje. HILTON Garden Inn viešbučio statytojai jas pasirinko ne tik dėl greitesnio ir efektyvesnio darbo, bet ir dėl suplanuoto vonios kambario dizaino. Jis tapo racionaliai įgyvendinamas būtent jų dėka.


 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt