Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Tarptautinis koncernas TECE Lietuvą pasirinko savo forpostu Baltijos šalyse
2017-09-26 Šaltinis: TECE Baltikum

Vokietijoje įkurtas koncernas TECE, gaminantis vandens inžinerines sistemas, Vilniuje atidaro pirmąjį Baltijos regione nuolat veikiantį ekspozicinį centrą, skirtą – Lietuvai, Latvijai ir Estijai. 200 kv.m ploto salonas ir informacinis biuras veiks Žirmūnuose, kelių didžiausių Lietuvoje interjero, namų apdailos ir statybinių medžiagų prekybos centrų kaimynystėje, Verkių g. 34B. 


Tarptautinis koncernas TECE Lietuvą pasirinko savo forpostu Baltijos šalyse

Iš Vokietijos į atidarymo iškilmes atvyksta koncerno tarptautinio verslo departamento direktorius Frankas Ulbrichas. Tai, kad Vilnius pasirinktas pirmojo gamyklos produkcijos ekspozicinio centro Baltijos šalyse atidarymui, rodo investuotojų pasitikėjimą Lietuvos rinka ir ekonomikos augimu. TECE produktai užima ženklią vietą Lietuvos statybų versle, juos vertina konstruktoriai, architektai ir interjero dizaineriai.

TECE pasaulyje yra laikoma vandens inžinerinių sistemų inovacijų lydere, atradusi sprendimus, kurie iš esmės pakeitė ne tik techninį sistemų funkcionalumą, bet ir sukūrė sąlygas projektuoti naujos kartos vonios kambarių dizainą.

 Pasaulyje garsus koncernas yra prieš 30 m įkurtas ir iki šiol valdomas šeimos verslas, turintis 26 atstovybes ir dukterinės įmones daugelyje šalių. Jo metinė apyvarta siekia 220 mln. eurų. Visa eilė unikalių kompanijos produktų ir sprendimų yra įvertinti prestižiniais dizaino ir inovacijų apdovanojimais, tokiais kaip Red Dot, IF ir kitais.

Lietuvos rinkoje šio prekės ženklo produktais prekiaujama nuo 1996 m. Dukterinės įmonės - UAB „TECE Baltikum” metinė apyvarta šiuo metu yra daugiau nei 4 mln.eurų, joje dirba 19 žmonių.

„Ekspozicinis centras bus pirma ir vienintelė vieta regione, kur pristatomi visi gamyklos produktai. Ji skirta visoms vartotojų grupėms iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, kitų kaimynų. Centre taip veiks TECE akademija, rengsime seminarus, mokymus. Meistrai, santechnikai galės praktiškai pabandyti surinkti sudėtingas šiuolaikines inžinerines sistemas, architektai susipažinti su preciziškai tikslaus skaitmeninio projektavimo programomis, išgirsti atsakymus į klausimus. Mūsų informacinio biuro durys kiekvieną darbo dieną bus atviros visiems, kas norės patys pasirinkti produktus”, – pasakojo bendrovės komercijos direktorius Regimantas Mikučionis.

 Pasak jo, 90 proc. TECE produkcijos yra nematoma, jį įrengiama statinių konstrukcijose, ir tik 10 proc. – matoma. Daugiausiai tai yra vandens nuleidimo plokštelės ir dušo latakai. „Tačiau be tos nematomos dalies interjero dizaineriai nesukurtų erdvaus vonios kambario be pertvarų ir dušo padėklo, neturėtume vandens nuleidimo mygtuko, kuris veikia ir kaip subtilus šviestuvas, nebūtų ir daugelio kitų galimybių, kurios koncerno inžinierių kūrybiškumo bei atradimų dėka pasaulio mastu tapo modernaus kasdienio gyvenimo standartu”, – pastebėjo R. Mikučionis.

Atidarydamas ekspozinį centrą Vilniuje koncernas pristato ir atnaujintą prekės ženklą bei šūkį – „close to you”. Jis atspindi įmonės filosofiją: – kurti inovatyvius produktus ir sprendimus, įsiklausant į visų vartotojų, nuo santechniko iki investuotojo į nekilnojamojo turto plėtrą, poreikius; atrasti funkcionalią dermę tarp technologijų ir dizaino.

Oficialus atidarymas numatytas rugsėjo 27 ir 28 dienomis. Kviečiami prekybos partneriai, kolegos iš kaimyninių Baltijos šalių, Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos, Rumunijos.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt