Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Taisyklingas baldų išdėstymas miegamajame įtakoja miego kokybę
2015-11-05 Šaltinis: Darykpats.lt

Miegamasis yra ne abejonės pati asmeniškiausia namų erdvė, ir joje mes iš tikrųjų praleidžiame beveik trečdalį savo dienos, ir gyvenimo. Be kambario dekoravimo asmeniniais daiktais atskleidžiančiais mūsų asmenybę ir skonį, yra labai svarbu optimaliai išdėstyti baldus.


Taisyklingas baldų išdėstymas miegamajame įtakoja miego kokybę title=
Nuotr. kurpirkti.lt

Jeigu jaudinatės dėl to, kaip tinkamai sustatyti baldus miegamajame, tiesiog vadovaukitės mūsų patarimais. Ypatingai svarbu yra tai, kad baldai būtų geros išvaizdos, šiuolaikiško stiliaus, ir tinkamo dydžio, tokie, kurie užimtų kuo mažiau vietos erdvėje.

 

Lova – Savaime aišku, kad lova yra pats didžiausias baldas kambaryje, ir yra labai svarbu, kur ją pastatysite. Rinkdamiesi vietą lovai, įsitikinkite, kad prie jos bus galima nesunkiai prieiti. Geriausia vieta yra priešais didžiausią kambario sieną. Tačiau, jei to neleidžia durys ar langai, galite lovą statyti nebūtinai centre, lovos galvūgalį galima nukreipti į kampą.

 

 

Subalansuokite erdvę – Kadangi lova yra didelis baldas, jums reikės pasiekti pusiausvyrą mažesniais baldais kambaryje. Jeigu ties lova yra tuščios vietos, galite pastatyti du mažus naktinius stalelius iš abiejų pusių. Tiesiog įsitikinkite, kad stalelių ir lovos aukštis yra vienodas. Arba galite rinktis naktinės lempos stalelį.

 

 

Spintelės – Spintelės miegamajame puikiai tinka, kadangi jos naudojamos kaip knygų lentynos arba televizoriaus staleliai. Jei kambaryje yra didelė siena, patartina pastatyti žemą ir plačią spintelę. Siauros sienos ar kampai tinka aukštoms spintelėms statyti. Iš kitos pusės, jei turite papildomos erdvės, galite spintelę pastatyti prie lango, ir taip tinkamai išnaudoti erdvę.

 


Baldus išdėliokite pagal tai, kaip juos naudosite – išdėlioję svarbiausius baldus, apgalvokite savo veiklą kambaryje. Jei mėgstate atsigulę žiūrėti televizorių, tuomet jį statykite priešais lovą, kad galėtumėte patogiai žiūrėti. Iš kitos pusės, jeigu jums patinka skaityti lovoje, būtinai pasirūpinkite naktine lempa ir staleliu, bei erdve, kurioje susidėsite knygas.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt