Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Šviesi ir atvira erdvė namuose su žalumos elementais
2013-12-18 Šaltinis: NamuDizainas.lt

Namas, suprojektuotas ir pastatytas 4m pločio ir 21m ilgio sklype, Ho Chi Minh mieste. Kiek “siaurų” proporcijų namas atrodo neįprastai, tačiau namai – vamzdžiai yra gana populiarūs Vietnamo miestuose. Akivaizdu, kad tai dėl sklypų kainų ir galimybių atrasti dar neužstatytą plotelį tankiai apgyvendintuose Rytų Azijos kraštuose.


Šviesi ir atvira erdvė namuose su žalumos elementais  title=

Pagrindinis kliento pageidavimas buvo – sukurti šviesią ir atvirą erdvę namuose, pripildyta natūralios šviesos ir žalumos.

Siauri ir aukšti namai, labiausiai paplitęs būsto stilius Vietname, dažnai susiduria natūralios šviesos ir vėdinimo problema. Šio namo atveju, dviejose ilgose šoninėse sienose negalima įrengti nei langų, nei durų. Taip pat Vietnamo žmonės namuose linkę turėti daug sienų ir pertvarų, kurios atskirtų kambarius.

Tad pagrindinė tema projektuojant šį namą buvo pateikti atvirų erdvių išplanavimo būstą, propaguojant kiek naują gyvenimo būdą Vietname, ir potencialiai tamsioms ir drėgnoms patalpoms suteikti erdvės, šviesos ir gryno oro. Pažiūrėkime nuotraukas, kaip projektuotojams tai pavyko.

Fantastinio vaizdo miegamasis su žaliuojančiu krūmeliu tiesiog iš grindų ir Feng Šui iš Didžiosios raidės.


miegamasis krumas, naturalus apsvietimas

 

Atvira miegamojo erdvė, norint privatumo, gali būti atitverta medinėmis sulankstomomis ar suveriamomis durimis.

 

apsvietimas lubose miegamasis

 

Fantastiškas vaizdas iš viršaus pro angą į dar vieną augalą, augantį lyg kieme. Pietų kraštuoseribos tarp interjero ir eksterjero nėra tokios ryškios, kaip gyvenant Lietuvoje, Anglijoje ar Norvegijoje. Kur dar ten mes gyvename?

 

anga lubose

 

Atrodo, kad tai vaizdas iš viršaus, bet iš tiesų tai viršutinio aukšto perspektyva. Puiki balta, saulės nušviesta terasa, esant atviroms suveriamoms durims, prasitęsia į namo erdves.

 

atvira erdve naturalus apsvietimas

 

Namas vamzdelis ar stovinti degtukų dėžutė, jei kas dar prisimena, kaip ji atrodo.

 

siauras namas vietname

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt