Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Svajonių namas Viduržemio jūros saloje
2016-05-03 Šaltinis: NamuDizainas.lt

Namas Formenteros saloje, 6 km nutolusioje nuo Ibizos salos, Viduržemio jūroje. Šiek tiek istorijos, tiksliau, kiek kartų sala perėjo iš rankų į rankas vis kitiems savininkams: kartaginiečiai, romėnai, vizigotai, bizantiečiai, vandalai, arabai, norvegai ir galiausiai kataloniečiai. Kam ji priklauso dabar? 


Svajonių namas Viduržemio jūros saloje title=
Nuotr. frenchbydesign.blogspot.co.uk

Turbūt karštos saulės, mėlynos jūros ir žydro dangaus mylėtojams, neoficialiai. Kai kas iš svetainės lankytojų galbūt jau pabuvojo Formenteroje, kai kas pabuvos. Taigi kai kam žemiau esančios nuotraukos sukels šiltus ar karštus prisiminimus, kai kam bus inspiracija ten nuvykti ir pasigrožėti savo akimis. Kai kam nuotraukos galbūt bus įkvėpimas namų interjerui ir eksterjerui atnaujinti. Gražių ir mielų, karštų ir vėsių detalių namas tikrai nestokoja.

Pakvėpuokime.. pasišildykime ir atsigaivinkime, pasigėrėkime ir pasvajokime.

Šioje lauko terasoje prisėdus ar prigulus ant medinių gultų (gal jie turi kokį kitą lietuvišką pavadinimą?) turbūt visą dieną nebepakiltum.. ramybė, šiluma, idilija.. Kokios gaivios purpurinės spalvos pagalvėlės, stiklinės ant padėklo. Purpurinė spalva gaivina kaip šalto gėrimo gurkšniai.


lauko terasa, veranda

 

Mėlynos spalvos, saulės šviesos išbaltintoje ramybėje ir saulės spindulių nutviekstoje tyloje, primena kitą namą pietuose. Mėlynas baseino vanduo, rankšluostis, padėklas, geltona gėrimo spalva stiklinėse. Geltona spalva gali būti ne tik šilta, bet gaivi ir vėsi – savo medžiagiška esme ir turiniu.

 

lauko baseinas, medinė apdaila

 

Ten, kur susitinka geltoni ir violetiniai gėlių žiedai. Karštis tvyro, persmelkdamas savo karštomis dalelytėmis baldus, sienas, medžius; akimis neaprėpiami toliai ir laikas sustoja – namo interjeruose, eksterjeruose, ar tarp jų. Laikas plūduriuoja, niekur nebeteka. O kur tekėti. Ar yra kur geriau?

 

Lauko terasa, stalas, kėdės, toliau krūmai, miškai tolumoje savo nostalgija ar sustingstančia laike akimirka primena anksčiau minėto namo arbatos, kavos kampelį virtuvėje.

 

valgomasis stalas verandoje

 

Namas tiesiog kvėpuoja vasara. Metalinės žuvys ant sienos lyg ant jūros kranto smėlyje šokčiojančios žuvys. Vandenyje taip pat karšta. Ar tiesiog plaukiančios į gilesnius vandenis.

 

Kokie išraiškingi  mediniai lubų balkiai. Savo gumbais, lyg garsais ir žodžiais kalbinantys žiūrovą.

 

metalinės žuvys ant sienos, originalūs mediniai balkiai

 

Gražus mažas langelis, tiesiog dar vienas “paveikslas” su natūraliai besikeičiančiais vaizdais už stiklo. Kambaryje vėl galima susidurti su visa namo dekoro spalvų palete.

 

mažas langelis kambaryje

 

Šviesios spalvos.. lyg saulės spindulių išbalintos, vėjo nugairintos ir jūros vandens nuplautos spintelės.

 

baltos, nuplautos sintelės svetainėje

 

Geltonos spalvos interjero detalės primena namą viešbutį Prancūzijoje.

 

židinys, svetainė iš viršaus

 

Valgomojo stalo kėdės, sugražinančios į dabartį ir primenančios, kad gyvename plastiškas formas įgaunančiame ir patogiame plastmasės amžiuje.

 

balta nuplauta spintelė, skirtingos baltos kėdės

 

Kėdės iš plastiko ir medinis stalas, suoliukas, kažkada nesuderinamos interjero detalės – kovotojos, žavi savo ramia ir nebevykstančia priešprieša.

 

plastikinės kėdės, medinis stalas

 

metalinė žuvis ant sienos virtuvėje

 

vonios veidrodis, ruda spintelė

 

medinės taburetės prie balto baro virtuvėje

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt