Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Su meile kurtas Naujamiesčio buto interjeras
2020-01-28 Šaltinis: Aruodas.lt

„Mes šio buto „neparduodame“, o perduodame jaukumą, patogumą ir stilių naujiems šeimininkams. Apžiūrėjus šį būstą, Jus apims gerumas ir šiluma, namai į kuriuos norėsite grįžti“, – rašoma Aruodas.lt skelbime. Iš tiesų, žiūrint šio buto nuotraukas, norisi vaikščioti po akiai mielas erdves ir mėgautis kiekviena skoningai sukurta detale.


Su meile kurtas Naujamiesčio buto interjeras title=
Nuotr. aruodas.lt

Į interjerą sudėta visa širdis

 

Dalykai, kuriami su jausmu, visuomet skleidžia ypatingą šilumą. Čia gyvenusi dizainerė Aurelija Šlapikaitė visą interjerą kūrė savo rankomis. Ir ne tik rankomis, bet ir širdimi. Būtent taip bute atsirado kelios istorija alsuojančios raudonų šamotinių molio plytų sienos, surinktos po gabaliuką iš seno kadaise sugriauto „Pergalės“ fabriko.

 

Ir jos yra tarsi tas gero šokolado gabaliukas šioje išskirtinio stiliaus mozaikoje. Įsitikinkite pažiūrėję daugiau nuotraukų Aruodas.lt. „Kai pirmą kartą pamačiau šį butą, mane papirko 80-ųjų interjeras ir tai, kad daug kas buvo atlikta pačių šeimininkų rankomis“, – prisipažįsta brokeris Modestas Perednis.

 

Jausmą, apžiūrinėjant būstą galima apibūdinti ir vienu žodžiu – harmonija. Visos čia esančios detalės tobulai dera tarpusavyje, tarsi gerai sukurta simfonija. Tamsių ąžuolinių grindų atspalviai iš naujo suskamba restauruotuose balduose ir nurimsta šviesiai pilkų sienų plokštumose

 Nė vienas daiktas čia nepateko atsitiktinai, o surado kruopščiai jam parinktą vietą. Šviestuvo spalva ir forma papildo šalia kabantį paveikslą, šalia grubios sienos puikiai jaučiasi praeito šimtmečio spintelės. Nuodėmė būtų nepaminėti, kad visi bute esantys baldai buvo restauruoti pačios šeimininkės rankomis. Gal todėl juose jaučiama tokia šiluma ir energija?

 

Beje, visos naudotos medžiagos – ekologiškos ir draugiškos aplinkai, ką ypač akcentuoja dizainerė. Vadinasi, čia sukurta iš tiesų saugi aplinka gyventi net patiems mažiausiems gyventojams. Elegancija – dar vienas žodis, tinkantis apibūdinti šią su meile kurtą erdvę, kurioje jaučiama lengva formų žaismė, susijungianti į vieną visumą. Dailios 80-ųjų baldų kojelės elegantiškai lydi šokio ritmu iš vienos erdvės į kitą, kur žvilgsnį prikausto vis kitos tobulos detalės.

 Viskas sukurta patogiam gyvenimui

 

Parduodamas būstas, regis, nėra toks didelis – iš viso 70 kv. metrų. Tačiau čia, anot brokerio, jį ypač nustebino funkcionaliai apgalvota erdvė – buto išplanavimas, išdėstymas, kai išnaudotas kiekvienas kvadratinis centimetras. Išmoningos šeimininkės dėka čia yra ne tik erdvi svetainė su virtuve, bet ir du miegamieji, drabužinė ir netgi daugelio mėgstamas tamsus kambariukas daiktams. Erdviame vonios kambaryje telpa ir dušas, ir vonia, tad neliks nuskriausti mėgstantys pasilepinti kvepiančiose putose.

 

Daiktams pasidėti vietos apstu – tam tarnauja uždaros spintos, stalčiai, tad akių nebado joks vietos nerandantis daiktelis. Na, o erdvę padidina apdairiai tinkamose vietose pakabinti didžiuliai veidrodžiai.

 Brokeris pagiria ir langų, žiūrinčių į pietus ir vakarus, orientaciją. Kadangi buto langų niekas neužstoja, galima iki valios džiaugtis šviesa, šiluma ir miesto horizontais. Buto lokacija patraukli patraukli visomis prasmėmis – netoli Vingio parkas, kur galima kas rytą prasibėgti, vakare pėsčiomis, negalvojant, kur paliksi automobilį, nueiti į kino teatrą.

 

Iki Gedimino prospekto pėsčiomis vos 15 minučių, tad verdančiame sostinės gyvenime galima dalyvauti kasdien ir betarpiškai, o ne pro automobilio langą.

 

Tiesa, jeigu jį turite, jam jau yra vieta privačiame požeminiame garaže. Kirba klausimas, ar gyvenimas meniškoje aplinkoje nebus brangus, sugrįžus atšiaurioms lietuviškoms žiemoms? Savininkai ramina – šildymas reguliuojamas, tad komunalinės išlaidos nedidelės, o namo priežiūra rūpinasi bendrija, tad galvos sukti per daug nereikės. Jau turite būstą ir nesiruošiate jo keisti? Tuomet dar sykį pasigėrėkite tobula šių namų aura nuotraukose.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt