Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Stogo skardos: 5 pasirinkimo taktikos
2016-04-14 Šaltinis: UAB ŠALTLITA

Šis straipsnis padės išsirinkti tiekėją, kuris pagal Jūsų poreikius sukomplektuos optimaliausią plieninę stogo dangą ir priedus. Šiuo metu rinkoje yra keliasdešimt stogo skardų pardavėjų ir išsirinkti teisingiausią iš jų yra labai sudėtinga.


Stogo skardos: 5 pasirinkimo taktikos title=

Pateiksiu Jums 5 pasirinkimo taktikas, kurių dėka Jūs sutaupysite savo laiką ir pinigus. Būsiu atviras, aš pats esu stogo skardos pardavėjas, todėl kai kurie mano pastebėjimai gali pasirodyti Jums subjektyvūs.

Taigi, pradedu vardinti penkias stogo skardos pasirinkimo taktikas:

1. Stogo skardas pirkite iš firmos, kuri yra išgyvenusi 2007-2008 metų krizę. Mano pačio stogo dangų verslas yra praėjęs šį sunkų laikotarpį, tikrai buvo sunku. Nekilnojamo turto krizė „atsijojo“ visas įmones, kurios nemokėjo valdyti savo finansus.


Po krizės atsirado daug stogo skardų firmų, bet jos nėra dar atlaikiusios sunkaus laikotarpio egzaminą. O Jūs juk plieninį stogą perkate mažiausiai dvidešimčiai metų. Juk nesinori pirkti tokio produkto kaip stogas iš įmonės, kurios gali nelikti po 5 metų.


2. Stogą tegu išmatuoja stogdengiai. Kartais stogdengiai tingi atlikti šį darbą, bet visada statybose yra geriau, kai matuojasi tie žmonės, kas montuos. Būna atveju, kad išsimatuoji stogą, sukomplektuoji skardos gaminius, o kai visas komplektas nuvyksta pas užsakovą, stogdengys pradeda aiškinti, kad jam tokių prekių nereikia, o reikia kitokių. Todėl visada būna geriausia, kai pas mane atvyksta stogo skardos užsakyti šeimininkas su stogdengiu. Tokiu atveju, iš karto galima viską sukomplektuoti optimaliai gerai.

 


3. Stogo skardos užsakomos iš tos pačios firmos ir tuo pačiu laikotarpiu kaip ir plieninė stogo danga. Nors gal ir bus pigiau vienoje firmoje pirkti skardinę stogo dangą, o kitoje- skardos priedus, bet taip Jūs galite gauti skirtingų atspalvių gaminius. Be to, reikia turėti omenyje, kad skirtingų gamintojų skarda skirtingai ir blunka, todėl reikia turėti omenyje, kad po 5 metų Jūsų skardinis stogas gali atrodyti kaip margutis.


4. Su stogo skardos firma Jums teks palaikyti ryšį maždaug mėnesį, todėl malonus ir profesionalus aptarnavimas yra labai svarbus. Statybos taip jau būną, kad kartais ko nors pritrūksta, arba iškyla kažkokių klausimų. Jūs turite būti tikras, kad paskambinę savo vadybininkui gausite iš karto profesionalius atsakymus, o ne po kažkiek laiko bus atrašytas elektroninis laiškas, nurašytas bukleto.

 


5. Klauskite kokio ilgio stogo priedų lankstymo staklės. Kuo jos ilgesnės, tuo gražiau gaminiai atrodys ant stogo, nes mažiau bus jungčių. Mano nuomone, 2m ilgio skardos lankstymo staklės jau atgyvena. Rekomenduoju rinktis 3m ilgio skardos gaminius.

Turbūt atkreipėte dėmesį, kad aš nieko neparašiau apie stogo skardos kokybę, įvairius padengimus, garantinius laikotarpius ir skardos dažų storius? Aš manau, kad sena patikima firma nerizikuos prekiauti nekokybiška stogo skarda, todėl šias taktikas, Jūs galėsite džiaugtis kokybiška stogo skarda.

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt