Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Stogo šiltinimas poliuretanu
2015-03-24 Šaltinis: UAB “Interneto Reklamos Biuras”

Stogo šiltinimas poliuretanu yra viena iš alternatyvų, kuomet galvoje dominuojančių minčių vietą užima galvosūkis, kokiomis medžiagomis užsandarinti savojo namo stogą.


Stogo šiltinimas poliuretanu title=

Jei ilgą laiko tarpą teko ieškoti priežasčių, kodėl namuose nėra, kaip turėtų būti, šilta, jei buvo sutelktos visos namiškių pajėgos šilumos taupymui, tačiau rezultatų nesulaukta, jei į pagalbą pasitelkti termoviziniai tyrimai parodė šilumos iš namų nutekėjimo vietas, tuomet tikrai belieka rinktis izoliacines medžiagas savojo stogo šiltinimui.

Tačiau ši užduotis tikrai nelengva, nes su šia sritimi visiškai nesusijusiam žmogui bet kokios statybinės ar stogo šiltinimo medžiagos yra visiškai svetimas dalykas.

Taigi, tiems, kas dvejoja dėl tinkamų medžiagų pasirinkimo, šį kartą daugiau informacijos suteiksime apie poliuretaną.

Stogo šiltinimas poliuretanu ženkliai lenkia kitas šiltinimo medžiagas šilumos efektyvumu (gamintojai tvirtina, jog 2,5 cm storio šios šiltinimo medžiagos beveik neįleidžia į pastato vidų šalto oro, o taip pat ir iš jo neišleidžia šilumos). Net mažiausias poliuretano sluoksnis jau gali užtikrinti kuo puikiausią šiluminę varžą.

Kadangi pro nesandarų stogą gali patekti labai daug vandens ir drėgmės, nuo viso to atsiras puvinys, pelėsis ar grybelinės ligos, ims pūti medinės stogo konstrukcijos. Būtent poliuretanas yra ta medžiaga, kuri atsakingai saugo nuo drėgmės, yra sandari, nes stipriai prilimpa prie šiltinamo paviršiaus. Ji taip pat apsaugo nuo vėjo, kartais į mūsų šalį užklystančio viesulo ir iš lauko į namus sklindančių triukšmingų garsų.

Poliuretano putomis galima apšiltinti plokščius bei šlaitinius stogus iš vidinės ar iš išorinės pusės. Stogo šiltinimas poliuretanu yra ekologiškas pastato sandarinimo būdas, nes būtent šios medžiagos sudėtyje nėra jokių žalingų bei kenksmingų supančiai aplinkai ir žmonėms elementų.

Kadangi poliuretanas yra ilgaamžė šiltinimo medžiaga, tuomet maždaug 20 ar 30 metų ja apšiltintame name žmonės gyvens sveikiau, nes būtent tokiam laikotarpiui suteikiama garantija ir teigiamų poliuretano savybių pasireiškimas.

Šiltinimo metu poliuretanas gali būti šių porų:

• atvirų (yra naudojamas garso izoliacijai, pastato palėpės, lubų bei sienų šiltinimui, stogo izoliacijai iš vidinės pusės; jomis šiltinant užpildomos visos net mažiausios ertmės, nes plėtimosi koeficientas yra ~120 kartų)
• uždarų (gera šilumos izoliacija, yra beveik dvigubai šiltesnės (λ=0,020 – 0,023W/m•K) nei kitokios termoizoliacinės medžiagos).

Tačiau, kad netektų po greito laiko nusivilti stogo šiltinimu šia medžiaga, reikėtų tokius darbus patikėti tik profesionaliai meistrų brigadai, kuri gali pateikti kokybiškai nuveiktų savo darbų sąrašą.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt