Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Stogai reikalauja dėmesio ne tik dėl grožio
2015-03-23 Šaltinis: UAB “Interneto Reklamos Biuras”

Stogas yra labai svarbi pastato dalis, apsauganti jį nuo kritulių, šalčio, vėjo ir audrų, kurios vis dažniau užklysta į Lietuvą. Be stogų neįsivaizduojame jokių statinių, jie yra būtini ir labai svarbūs. Tačiau ar visuomet jiems skiriame tiek priežiūros, kiek reikėtų?


Stogai reikalauja dėmesio ne tik dėl grožio title=

Sienomis, jei jos kažkiek tampa „įtartinomis“, t.y. nepatraukliomis ar pralaidžiomis, stengiamasi pasirūpinti iš karto: dažyti, apšiltinti, dekoruoti apdaila ir kt. Nors stogas yra taip pat labai svarbus pastato išvaizdai, tačiau jo vaizdui teikiamas žymiai mažesnis dėmesys.

 

Galbūt taip atsitinka dėl to, kad žmonės yra užsiėmę savo rūpesčiais ir vis rečiau pakelia galvą į dangų, į saulę, į žvaigždės, t.y. į viršų, taigi ir stogą, ypač jei jis yra ne vieno aukšto pastato dalis, matoma retai. Dažniausiai stogu susirūpinama tuomet, kai jis pasidaro nesandarus, ima praleisti drėgmę, šaltį, o, kas svarbiausia, pro jį į lauką patenka namų šiluma.

 

Žinant jos savybę kilti aukštyn, tikėtina, jog, radusi vos mažiausią tarpelį, visai nepigiai kainuojanti šiluma patenka į lauką. Taigi, stogais reikia rūpintis tuomet, kai jie tampa nebesandarūs.


Stogai labai dažnai atkreips dėmesį tuomet, jei bus neišvaizdūs, atgyvenę savo laiką ir iš pastarųjų bus likęs tik „stogo“ pavadinimas. Tuomet šeimininkams reikėtų neatidėlioti ir pasidomėti stogų dangomis, nes ar anksčiau, ar vėliau vis tiek teks keisti stogą. Praleistas laikas tik dar daugiau suteiks išlaidų, nes per nesandarų stogą patekusi drėgmė gadins jo konstrukcijas, o taip pat iš namų „iškeliaujanti“ šiluma nesuteiks gyventojams daugiau jaukumo.


Pasiryžti stogo keitimui reikėtų ir tiems tautiečiams, kurių stogus dar dengia šiferis. Mūsų šalyje šiuo metu vykdoma tokių medžiagų ant stogo keitimo programa, pagal kurią namo šeimininkai gali gauti valstybės paramą, jei šiferinį stogą keis nauja pasirinkta stogų danga. Žinant, kiek sveikatai yra pavojinga šiferio sudėtis, reikėtų pasinaudoti valstybės siūlymu ir ne tik papuošti savo namą nauju stogu, bet ir pagerinti savo gyvenamąją aplinką į sveikesnę.

 

Štai pasirinkus plieninę stogų dangą bus garantuojama, jog ji bus ilgaamžė (suteikiama 10 ir daugiau metų garantija), kokybiška (aukštos kokybės plienas yra padengtas poliesteriu), universali (tinka įvairiausiems stogams, skirtingų spalvų ir formų) ir ekonomiška. Paskaičiuota, jog vasarą tokia stogo danga gali sumažinti net iki 50 proc. energijos sąnaudų.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt