Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Statybinių šiukšlių išvežimas yra kasdienė statybininkų rutina
2021-09-02 Šaltinis: Pranešimas spaudai

Kiek per metus laiko yra išvežama statybinių šiukšlių atliekų ? Ar turi kas nors tokius duomenis ir ar gali kas nors suskaičiuoti, tikriausiai, jog tokie duomenys yra vedami, bet laisva valia niekas nepateikia tokios statistikos. O kiek tokių atliekų patenka į mūsų gamta, dėl to jog statybininkai nesilaiko švaros ir tvarkos. 


Statybinių šiukšlių išvežimas yra kasdienė statybininkų rutina  title=

Mes puikiai žinome, kad kiekvienas statybininkas ir kitos profesijos darbininkas atlikdamas savo darbą turi pašalinti statybines atliekas. Vis dėl to ar visi statybininkai tai daro, gal ir ne visi, bet didžioji dalis statybininkų visada bando ir atlieka savo darbą kokybiškai, bei pašalina statybines šiukšles.

 

Yra įvairiausių sričių statybininkų pradedant nuo langų montuotoju, durų montuotoju, namų renovacijos ir kitų specialistų kurie pagal visiška logika turi pašalinti nereikalingas kasdienes statybines medžiagas. Tokios statybinės medžiagos yra išvežamos su specialia technika į specialias atliekų išvežimo aikšteles. Tuose aikštelėse yra perdirbamos betoninės atliekos, o tarkime metalo gaminiai yra priduodami į metalo supirkimo aikšteles. Kiekvienos atliekos keliauja pagal tam tikrą paskirtį į tam tikras vietas ir negali būti jokios kitos išimties, nes viskas turi būti perdirba, kad vyktu žiedinė ekonomika, dėl to, kad neterštume gamtos.


Švaristos paslaugos

Kiekviena diena darbininkai pradeda savo darbą ir jie žino, kad darbo pabaigoje teks priduoti visas atliekas į tam tikras aikšteles, kurios bus rūšiuojamos. Tai yra kiekvieno darbininko ir statybininko kasdienė veikla. Atliekamas darbas, baigiamas darbas ir po darbo susitvarkoma vieta.

Kaip vyksta statybinių šiukšlių išvežimas ? Mes visi puikiai žinome, jog stambios statybininkų įmonės turi savo statybininku kurie atlieka visu darbus, o dar papildomai samdo tos darbininkus kurie turi pasirūpinti statybiniu šiukšlių išvežimu. Tokie darbininkai yra atsakingi už atliekų utilizavimą. Žinokite jog per diena jie gali išvežti ne viena toną tokių statybinių atliekų į specialias aikšteles.

Ar jums kainuoja už tai, kad jūsų meistrai arba statybininkai turi išvežti šiukšles ? Neretas žmogus susimąsto kiek jam gali kainuoti tokia paslauga ir ar tokia paslauga yra nemokama. Jeigu pas jumis dirba statybininkai, jie jums turi pranešti ar senos atliekos bus išvežtos jų pačių transporto priemonę ar vis dėl to tas malonumas teks jums patiems.

 

Pagal reglamentą ir įstatymą, bet koks statybos darbininkas neturi, bet privalo sutvarkyti darbo vieta ir pašalinti visas senas medžiagas jas pristatant į specialius atliekų surinkimo punktus. Jūsų pareiga, kaip kliento yra priminti apie tai, jei statybos bendrovė ar rangovai nenori to daryti, tada drąsiai galite kreipti į tam tikras institucijas, kurios išspręs jūsų turimą problema. Mes rekomenduojame, jog jūs turite žinoti savo teises, o statybininkai turi žinoti savo pareigas. 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt