Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Sodybos eksterjero idėjos ir nuotraukos
2011-06-16 Šaltinis: Gerda Zemenskaitė

Sodybos eksterjero idėjos ir nuotraukos . Atšilę orai priminė, jog pats metas pradėti tvarkyti sodą arba namų aplinką. Ir žolytę pjauti, ir daržus tvarkyti, ir aplinką dekoruoti. Juk kiekviena namų šeimininkė svajoja apie aplinką, kurioje puikiai jaustųsi ne tik šeima, bet ir užsukę pasisvečiuoti.


Sodybos eksterjero idėjos ir nuotraukos  title=
Nuotr. eli.lt

Net ir mažiausią sodo sklypą Jūs galite paversti mažyte šventove, kurioje viskas priklausys tik Jūs. Tereikia šiek tiek laiko ir idėjų. Deja, laiko mes Jums pasiūlyti negalime, tačiau idėjų - su kaupu.

 Apkarpykite krūmelius. Estetiškai atrodo, kai visi krūmeliai yra vieno aukščio ir neišsišakoję į visas puses.

 

 

Jūsų sode privalo būti kuo daugiau gėlių! Tai auksinė taisyklė visiems, kurie nori, jog jų aplinkoje dvelktų jaukumas ir šiluma. Juk gėlės - tai ne tik dėl ryškių spalvų ir gaivių kvapų, bet ir dėl harmonijos, kurią jos sugeba skleisti šalia esantiems.

 

 

 

Štai dar viena įdomi idėja - kilimėlis iš žolės. Jei prie Jūsų namų nėra žolės, tačiau Jūs jos labai norėtumėte, visada galite įsigyti jaukų kilimėlį, dekoruotą "žole". Įdomi idėja. O kodėl gi ne?

 

Kai vėjas kedena plaukus, o saulė leidžiasi, jaukius vakarus su šeima galite leisti lauke. Tam prireiks lauko baldų ir mielų aksesuarų jiems. Puikiai tiks languoti dekiai ir dekoratyvinės pagalvėlės.

 

Karštą vasaros dieną pasilepinkite prieš saulytę ant patogių gultų.

 

 

Akmenų sodas - puiki idėja Jūsų sodui. Pasodinusios gėlių arba įdomių, egzotiškų augalų, aptverkite juos dideliais akmenimis. Jei turite laiko ir noro, galite juos (akmenis) nudažyti ryšnesnėmis, akį traukiančiomis spalvomis.

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt