Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Skandinaviško stiliaus interjeras - kotedžo atnaujinimas
2020-05-04 Šaltinis: E-durys.com

Atrodo, pavasaris atkeliavo pas mus ir tai viena geresnių naujienų, tiesa? Su pavasariu ateina ir šviesa bei noras įnešti į namus bei gyvenimą kažką naujo bei gaivaus, o ypatingai - gerą nuotaiką. 


Skandinaviško stiliaus interjeras - kotedžo atnaujinimas title=

Svajodami apie geresnį rytojų, norime jus supažindinti su dar vienu mūsų kolegės interjero dizainerės Katerinos iš “DISTUDIJA” sukurtu interjeru, prie kurio mes galėjome prisidėti įrengdami skandinaviško stiliaus duris bei gerą nuotaiką.

Kaip teigia pati dizainerė Katerina, labai daug sprendimų padiktavo pati kotedžo vieta – nuostabus pušynas, kur net ir labai karštą ir saulėtą dieną būna vėsiau ir tamsiau nei atviroje vietoje.

 

Kotedžo svetainė su terasa išsidėstė 1 aukšte ir, dėl arti augančių pušelių, kaip tik pateko į šešėlio zoną. Todėl nuo pat pradžios, kalbant apie būsimą stilistiką, buvo nuspręsta, kad virtuvės baldai bei sienos būtinai bus šviesių spalvų.

 Šeimininkei labai norėjosi tradicinės virtuvės, kai už dailių stiklinių durelių matosi gražiai apšviesti indai, spintelių durelės ir stalčiukai papuošti frezavimais, o tarp stalviršio ir pakabinamų spintelių – mažos dekoruotos plytelės.

 

 

Todėl labai harmoningas ir logiškas sprendimas buvo priimtas ir dėl kotedžo durų – jos turi įsilieti į bendrą stilistiką. Durys būtinai turi būti tokios pat spalvos kaip ir virtuvės baldai, o durų raštai turi derėti su virtuvės baldų frezavimais.

 

 

Lygios, šviesios durys ir tokios pat spalvos sienos atrodytų pernelyg lakoniškai ir nuobodžiai, todėl keturi langeliai ant durų varčios įnešė gyvumo ir jaukumo. Dvejos svetainės durys puikiai įsiliejo į bendrą erdvę.

 Tokios pat stilistikos durys buvo parinktos ir antrame kotedžo aukšte, o į drabužinę prie miegamojo, dėl siauro koridoriaus, buvo pagamintos identiškos slankiojančios durys.

 Norintys sužinoti daugiau apie skandinaviško stiliaus duris, yra kviečiami žiūrėti video: Visuomet pasiruošę padėti bei atsakyti į Jūsų klausimus,
E-DURYS.com

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt