Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Skandinaviški virtuvės baldai stilingai virtuvei
2016-11-23 Šaltinis: ManoPrekes.lt

Lietuvoje populiarėjantis skandinaviškas stilius po truputį keliasi ne tik į miegamąsias erdves, bet ir į virtuvę. Baldų meistrai pastebi, kad skandinaviški virtuvės baldai vis dažniau užsakomi įvairiuose miestuose. Galbūt ir Jūs norite sukurti virtuvėje jaukų ir šiuolaikišką skandinaviška ramybe dvelkiantį interjerą? Dalijamės keliais paprastais patarimais apie skandinaviško stiliaus kūrimą virtuvėje.


Skandinaviški virtuvės baldai stilingai virtuvei title=
Nuotr. madaboutthehouse.com

Svarbiausia – natūralios medžiagos

Pagrindinis kriterijus, kuriuo turi pasižymėti skandinaviški virtuvės baldai, yra natūralumo emocija. Skandinaviškas interjeras yra kokybės ženklas, kurį simbolizuoja natūralios medžiagos.

 

Todėl baldai skandinaviškam stiliui dažniausiai kuriami iš medžio, derinant juos su natūraliais audiniais. Jei renkatės virtuvės komplektą, nepamirškite pasidomėti jo gamybos technologijomis. Taip pat ir su virtuvės stalu bei kėdėmis. Čia reikėtų rinktis natūralaus medžio dizainą.

 Be to, derinant skandinaviško stiliaus baldus virtuvėje, ne pro šalį pasirinkti ir šiek tiek natūralių medžiagų ir minkštų baldų Labai svarbu žinoti, kokius audinius reikėtų rinktis. Labiausiai skandinaviškame stiliuje vertinamas linas, natūrali medvilnė ar net šilkas.

 Spalvų ir formų ramybė

Kitas svarbus skandinaviško stiliaus baldų akcentas kokybė ir harmonija. Dažniausiai skandinaviško interjero namai alsuoja ramybe, natūralumu, vilioja atsipalaiduoti ir ilsėtis. Tokiame interjere užplūsta harmonijos jausmas, nesinori skubėti ir jaudintis. Tokia energija kuriama pirmiausia patogiais sprendimais. Skandinaviški virtuvės baldai turi būti labai patogūs ir jaukūs. Todėl ne retai kėdės čia kiek kitokių formų, nei esame pripratę matyti lietuviškose virtuvėse. Čia galima sutikti ir žemų kėdžių su lenktais atlošais, ir net keletą pagalvėlių virtuvėje.

 Žinoma, patogią judėjimo laisvę ir funkcionalumą kuria virtuviniai komplektai, sumontuoti taip, kad būtų lengva gaminti maistą, pasiekti visus reikalingus virtuvės kampus, o net ir ilgesnis maisto ruošimas nevargintų.

 Kaip kuriamas atsipalaidavimo įspūdis? Dažniausiai ši funkcija perduodama ramioms žemiškoms spalvoms. Todėl skandinaviški virtuvės baldai, įprasta, gaminami medžio spalvomis, o prie jų derinami žemės tonai. Skandinaviškoje virtuvėje dažnai sutinkami riešuto atspalviai, žemės, smėlio, žolės spalvos ir atspalviai. Bei, žinoma, skandinaviško interjero karalienė – pilka. Visos spalvos derinamos taip, kad susijungtų į žavų derinį, todėl vengiama pernelyg ryškių kontrastų, išsiskiriančių detalių. Visa virtuvė turi tarsi plaukti ir banguoti skleisdama ramybę ir harmoniją.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt