Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Šilumos siurblių technologijos žengia pirmyn
2019-10-14 Šaltinis: UAB GEDARTA

Greta Thunberg šiandien tapo viena žymiausių klimato aktyvisčių. Jos pėdomis seka daugybė jaunų žmonių visame pasaulyje, rengdami įvairias akcijas ir protestus prieš klimato kaitą. Didžiules permainas Greta įnešė ir namuose. Tėvai įsigijo elektra varoma automobilį, atsisakė skrydžių lėktuvais, taip pat labai stipriai pakeitė savo mitybos pokyčius .Ši jauna aktyvistė privertė pasaulį, į klimato kaitą pasižiūrėti kitomis akimis. 


Šilumos siurblių technologijos žengia pirmyn

Technologijos žengia pirmyn

Klimato kaitos tema šiuo metu yra labai jautri, todėl technologijoms žengiant pirmyn, vis labiau stengiamasi įvairiausius prietaisus padaryti kuo žalesnius. Automobiliai, dviračiai, paspirtukai, o pastaraisiais metais ir įvairios šildymo priemonės namams tampa vis labiau draugiškos aplinkai. Vis labiau populiarėjanti šildymo sistema oras-vanduo, nėra išimtis ir gamintojai nemažai investuoja tam, jog įrenginys atitiktų visus ekologijos standartus.

Alpha innotec - sertifikuoti šilumos siurbliai

Įmonė „AIT-Deutschland GmbH“, gaminanti šilumos siurblius „Alpha innotec“ jau seniai žinoma kaip patikima, ilgaamžiškos technikos gamintoja Vokietijoje, atkreipusi dėmesį į ekologines problemas. Įmonė nuo pat 1998m. tobulina įrenginius, todėl turbūt pati pirmoji ir pristatė šilumos siurblį Alira LWD su vieninteliu rinkoje natūraliu, aplinką tausojančiu šaltnešiu R 290.

Tai, kad įmonė užsitarnavusi kokybiško gamintojo vardą, įrodo ir europiniai kokybės ženklai ISO 9001 (kokybė) ir ISO 14001 (aplinkosauga), kuriais yra patvirtinti įmonės šilumos siurbliai ir talpos, o visą produktų gamybą prižiūri TÜV.

Ateities šilumos siurbliai Alira LWD/LWDV

Oras-vanduo šilumos siurbliai Alira LWD/LWDV galime drąsiai teigti – ateities šilumos siurbliai. Dėl savo natūralaus šaltnešio, atitinkančio visus ateities reikalavimus, būsite ramūs, jog net Greta Thunberg neturės jums dėl ko prieštarauti. Natūralus šaltnešis užtikrins ekologiją, bei švarų orą. Dėka naudojamo naujo šaltnešio, šilumos siurbliai pasiekia vienus aukščiausius rinkoje efektyvumus, kaip pvz. Alira LWDV 91 modelio metinis sezoninis efektyvumas naujos statybos namui siekia net 4,9 (tai reiškia, kad šilumos siurblys sunaudojęs 1kW elektros pagamins beveik 5kW šilumos (SCOP 35°C)).

Šio tipo šilumos siurbliai puikiai tinka ir į renovuojamus pastatus, kadangi be elektrinio teno gali patiekti net 70oC temperatūrą, šis parametras svarbus taip pat ir kašto vandens paruošimui, kadangi daugelis esančių rinkoje šilumos siurblių papildomai naudoja elektrinio teno pagalbą, tam, kad galėtu paruošti karštą vandenį.

Šilumos siurbliai yra atsparus korozijai dėl anoduoto aliuminio korpuso, todėl išsilaikys puikiai ne vieną dešimtmetį ir atrodys puikiai ne tik pirkimo dieną.

Bene didžiausias šio šilumos siurblio pranašumas yra ir tai, kad pasirinkus jį, gausite išskirtinai ilgą – 5 metų – garantiją, tereikia įrenginį prijungti per pirmus metus prie interneto, tai nieko nekainuoja, tuo pačiu galėsite stebėti ir valdyti šilumos siurblį per nuotolį.

Per tylus kaimynams


Dėl specialios, aukštos kokybės garsui optimizuotos konstrukcijos - Alira LWDV šilumos siurbliai veikia ypatingai tyliai, todėl juos naudoti tinka net ir mažesniuose kiemuose, kur kaimynai bus labai arti. Galėsite būti ramūs, kaimynai tikrai nesiskųs dėl triukšmo lauke. Svarbu jog būtų išlaikyti minimalūs reglamentuojami atstumai.

Taip pat naujai sukurta tyliojo režimo funkcija prisideda prie dar tylesnio veikimo naktį.

Ar galima tikėtis paramos?

Alira LWDV yra efektyviausias oras-vanduo šilumos siurblys įmonės istorijoje ir vienas efektyviausių šilumos siurblių oras-vanduo rinkoje.

Dėl labai aukšto metinio efektyvumo koeficiento, Alira LWD/LWDV tenkina paramos kriterijus prie visų norminių lauko oro temperatūrų. Jums nereikės baimintis, kad pateikę paraišką sulauksite neigiamo atsakymo.

UAB Gedarta padės įsigyti

Inžinerinių sistemų įmonė Gedarta yra „Alpha innotec“ šilumos siurblių partneris Lietuvoje. Gedarta rinkoje yra ne vienerius metus, todėl padės jums įsigyti šilumos siurblius.

Kvalifikuoti specialistai galės ne tik patarti dėl įrenginio specifikacijų, bet galės pasirūpinti ir montavimo darbais.

 

katiliai.lt – šilumos siurbliai


 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt