Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Šildymas ir vėsinimas taupant energiją
2016-10-24 Šaltinis: Žurnalas SUPERNAMAI

Spindulinis šildymas energijos vartojimo atžvilgiu pats efektyviausias būdas, padedantis sukurti komfortišką aplinką su tinkamu mikroklimatu – tai pats natūraliausias ir sveikiausias šildymo bei vėsinimo būdas.


Šildymas ir vėsinimas taupant energiją title=

Aukščiausias komfortas jūsų namuose

Vandeninis grindinis šildymas ir vėsinimas – tai sistema, kuri rekomenduojama vaikų darželiuose bei ligoninėse, tai optimaliausias pasirinkimas ir individualiam būstui. Patalpas šildo ir vėsina grindyse ar kituose paviršiuose sumontuotais vamzdžiais tekantis vanduo, todėl žiemą namie šilta, o vasarą maloniai vėsu.

 

 

Vienas didžiausių sistemos privalumų – tai žemesnė nei radiatorinės sistemos šilumnešių numatytoji temperatūra, kuritaupo energiją. Be to, šiluma nesikaupia palubėje kaip šildant konvekciniu būdu, o pasiskirsto visoje patalpoje tolygiai. Būtent tai daro didžiulę įtaką užtikrinant aukščiausią komfortą. Žmogui šilta, kai šiltos jo kojos, be to, išvengiama galvos perkaitimo ir svaigimo, šildant intensyviau ir norint pasiekti reikiamą temperatūrą.Taigi grindinis šildymas ir vėsinimas yra geriausias pasirinkimas. Žemesnė temperatūra – didesniam komfortui.

Be to, tai nepastebima sistema, kuriai nereikia montuoti papildomų vėsinimo įrenginių, ji ne tik vizualiai patrauklesnė, betir padeda išvengti nepatogumų įrengiant būsto interjerą – radiatorių negalima užstatyti baldais, uždengti užuolaidomis – su šia problema nesusiduriama įrengus grindinįšildymą/ vėsinimą.

Patogiau ir taupiau

Pasirinkę grindinio šildymo ir vėsinimo sistemą, jau galite džiaugtis komfortu irsutaupytomis išlaidomis. Vis dėlto daug ką tokioje sistemoje lemia patalpų temperatūros valdymas.

Aukštesnis komforto lygis, galimybė temperatūrą reguliuoti pagal savo poreikius tuo pat metu mažinant išlaidas šildymo energijai – visa tai galima pasiekti įsirengus „Uponor Smatrix“.

Kuriant šią rinkoje naują automatiką, buvo siekiama panaudoti visus spindulinės sistemos pranašumus, todėl, ją įdiegus, padidėja būsto energinis efektyvumas ir visose patalpose užtikrinamas optimalus mikroklimatas.

Siekiant patenkinti vartotojų poreikį vėsinimo sistemoms, „Smatrix“ jau turi integruotą vėsinimo sprendimą. Jis turivisus valdymo komponentus ir funkcijas, reikalingusnorint pakeisti šildymo režimą į vėsinimą, užtikrinant optimalų vėsinimo efektyvumą

Įprastinės sistemos turi būti balansuojamos rankomis, kad kiekvienoje patalpoje būtų užtikrinamas reikiamas veikimo našumas, o „Uponor Smatrix“ automatinio balansavimo technologija numato ir reguliuoja tikslų reikalingą energijos kiekį. Balansavimas rankomistinkamas tam tikrą sistemos veikimo laiką, o automatinis balansavimas prisitaiko prie kiekvieno sistemos ar pastato pokyčio. Taip išvengiama klaidų. Net pakeitus grindų dangą, valdymo sistema prisitaiko automatiškai. Taip sutaupoma iki 20 proc.energijos, reikalingos visaisistemaiveikti (lyginant su nesubalansuotomis sistemomis be atskirų patalpos valdiklių).

 Valdymas iš namų

„Smatrix“ sistema su „Wave PLUS“ funkcija leidžia lengvai valdyti šildomų grindų sistemąjutiklinio ekrano sąsaja. Keliais paspaudimais jūs pašalinsite nesklandumus ir nustatysite temperatūros režimą. „Smatrix Wave PLUS“sistemalengvai ir be ypatingų techninių žinių padės nustatytiskirtingas temperatūras kiekviename kambaryje.

Nuotolinis valdymas

Jeigu jūs visada norėtumėte grįžti į šiltus namus žiemą ir į vėsius – vasarą, naudodami U@home priedągalite valdyti mikroklimatą namie iš bet kurios vietos. Priedas instaliuojamas į išmanųjį telefoną ir planšetinį kompiuterį. Taip pat, ilgai nebūdami namie, jūs galite sutaupyti energijosir pinigų – tam užtenka perjungti „Away“ arba „Eco“ režimą. Tai ypač svarbu, jei būsto šeimininkas keliauja ir yra toli nuo namų.

Pritaikoma esamai spindulinei sistemai


Norint naudoti „Smatrix“, nereikia statyti naujo namo. Sprendimą taip pat galima pritaikyti esamose renovuojamų patalpų spindulinio šildymo ir vėsinimo sistemose. Nepriklausomai nuo naudojamo sprendimo, su „Smatrix“ galite greitai ir lengvai padidinti visos sistemos našumą.

„Uponor“ sprendimai – laiko patikrinti, aukštos kokybės, patvarūs ir ilgaamžiai.

  

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt