Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Šeši paprasti dalykai jūsų namuose pagal fengšui
2012-08-22 Šaltinis: Snaujienos.lt

Tie, kurie protingi ir sėkmingi, jau seniai savo namuose turi 6 paprastus, tačiau iš tiesų veiksnius daiktus: veidrodį, varpelius, žvakes, gėles, akvariumą, kristalus. Štai toks nereikšmingas rinkinukas gali labai greitai pagerinti jūsų gyvenimą ir pritraukti teigiamus bei gerus dalykus.


Šeši paprasti dalykai jūsų namuose pagal fengšui title=
Nuotr. interiordesignpro.org

Gėlės

Gėlės – vienas iš fengšui simbolių, kuriam suteikiama svarbi reikšmė. Pavyzdžiui, pagal fengšui, kiekvienas žmogus savyje turi išvystyti 7 meno pojūčius, ir vienas iš jų – gėlių priežiūra.

Gėlės turi būti kiekvienuose namuose, tačiau su jomis reikia elgtis atsargiai ir atsakingai, išmokus keletą taisyklių.
Tarkim, kiekviena gėlė, kaip ir žmogus, turi savo energetinį lauką. Jei šie laukai sutampa, tuose namuose vyraus teigiama energija, o visas blogis trauksis šalin. Jei tokios traukos ir suderinamumo nėra, žmogui gali pasidaryti blogai dėl neaiškių priežasčių, atsiranda bendras jėgų silpnumas.

Renkantis gėles, prisilieskite prie jų, užsimerkite keletui minučių ir įsiklausykite į savo pojūčius.

Fengšui teigiamai vertina ir skintas gėles, nes jos taip pat yra teigiamos energijos nešėjos. Vis dėl to ir čia yra savi niuansai – kai tik tokie augalai pradeda vysti, juos reikia nedelsiant išmesti.

Žvakės


Žvakės, o tiksliau jos ugnis – tai žmogaus palydovas šiame pasaulyje, kuris ne tik rodo teisingą kryptį, bet ir kovoja su blogąja energija, sudegindamas ją. Juk ne veltui žvakes patariama deginti sergančiojo kambaryje. O kaip malonu gulėti vonioje degant žvakėms – iškart pajunti, kaip stresas ir visos negatyvios emocijos dingsta, palikdamos vietą ramybei ir leidžia atsipalaiduoti.

Esant nemaloniems įvykiams rekomenduojama apšviesti patalpas žvakėmis, apšlakstyti švęstu vandeniu slenkstį ir visus kampus.

Vietoj žvakių galima rinktis ir lempas su eteriniais aliejais. Jos ne tik ramina, bet ir išvalo visus neigiamus dalykus, taip pat pripildo patalpas maloniais kvapais.
Rinktis kvapus reikėtų labai atsargiai – visi jie turi savo atspalvius. Vieni tinka atsipalaidavimui, kiti, atvirkščiai, skatina gyvybiškumą ir gyvenimo tempą. Kai kurie aromatai universalūs ir tinka praktiškai visiems, o kiti yra labai specifiniai: vieniems sukelia nuostabą ir susižavėjimą, o kitiems – galvos skausmą.

Kristalai


Kristalai – ne itin paplitęs mūsų būstuose daiktas. Vis dėl to, tai viena svarbiausių fengšui priemonių. Kristalas – tai palydovas tarp dviejų pasaulių, jis naudojamas spiritizmo ir magijos seansuose.

Kasdieniniame gyvenime kristalai, kaip taisyklė, turi būti kuo arčiau darbinės aplinkos, kadangi manoma, jog jis suteikia jėgų ir padeda sudėlioti tvarkingai mintis.

Akvariumas

Fengšui menas yra verčiamas kaip „vėjas ir vanduo“, todėl akvariumas, kaip vandens simbolis, rekomenduojamas kiekvienuose namuose.

Tai ne tik naudinga palankios atmosferos sukūrimui, bet ir gražu. Be to, šiuo metu tikrai galima rasti akvariumą, atitinkantį bet kokį skonį ir piniginės poreikius.
Akvariumas – turto ir klestėjimo simbolis. Jei negalite įsigyti tikro, jį gali atstoti paveikslai ar monitoriaus darbalaukiai, vaizduojantys akvariumą.

Varpeliai

Varpelis – tai vėjo simbolis. Jis yra či energijos palydovas ir dažnai naudojamas fengšui praktikoje. Varpelis nuveja piktas dvasias ir praneša šeimininkams apie svečių atėjimą.

Neskubėkite varpelio kabinti bet kur namuose – pasinaudokite fengšui patarimais, kadangi svarbi yra ne tik vieta, bet ir data, kada varpelis yra kabinamas.

Veidrodžiai

Veidrodis – būtinas būsto atributas, kuriame gyvena žmonės, besilaikantys pagrindinių fengšui taisyklių, norintys, kad juos lydėtų sėkmė, sveikata ir turtai. Tiesa, veidrodžius taip pat reikia išmokti kabinti teisingai. Tarkim, negalima jų kabinti vieno prieš kitą arba kabinti prieš langą.


Nepaisant to, kad visus išvardytus daiktus įsigyti yra gana paprasta, tačiau juos reikia dar ir teisingai išdėstyti pagal atitinkamas taisykles. Šiek tiek kantrybės ir kai kurių niuansų išmanymas – ir jūsų namuose įsivyraus teigiama Visatos energija!

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt