Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Senoviniai baldai moderniame interjere
2013-09-23 Šaltinis: StraipsniuDirektorija.lt

Šiandien interjero galimybės neišsemiamos. Atrodo, jog laikas mums paklūsta, o mūsų namuose gali atsirasti baldai ar dekoro elementai iš įvairiausių šimtmečių, demonstruojantys geriausia ką galėjo sukurti žmogus. Įvairių stilių sujungimas, detalių pasiskolinimas ir nesuvaržytas požiūris į namų interjerą leidžia įsirengti tokį būstą, kuris atspindėtų šeimininką visu 100 procentų. Nesvarbu ar būtų planuojamas modernus, minimalistinis ar viduržemio jūros šalių interjeras, senoviniai baldai visuomet randa savo kampelį.


Senoviniai baldai moderniame interjere title=
Nuotr. homelibs.com

Seni baldai tai istorija, atsiminimai ir šiluma, kurios taip norisi kiekvienam žmogui. O tam, kad senoviniai baldai moderniame interjere neatrodytų tarsi ateiviai, interjero specialistai pataria laikytis trijų paprastų taisyklių.

Senoviniai baldai turi būti puošmena

Antikvarinė spinta, knygų lentyna ar stalas patrauks dėmesį bet kokioje aplinkoje, tad geriau juos statyti atokiau nuo kitų dėmesį patraukiančių, didelių baldų. Suteikite jiems erdvės ir leiskite visiems gėrėtis senovinių baldų grožiu. Beje, du senoviniai baldai, pvz. stalelis ir kėdė, šalia vienas kito nėra gera idėja, nes sukuria atsiskyrimo, izoliacijos įspūdį ir senovinės detalės neįsilieja į bendrą interjerą.

Moderniame interjere netinkamai panaudojus senovinius baldus jie atrodys nykūs ir senamadiški. Tam, kad interjere atsirastų balansas, nebijokite eksperimentuoti. Pavyzdžiui, vietoj to, kad senovinėje knygų spintoje dulkėtų knygos, patalpinkite į ją spalvingų taurių kolekciją, porceliano dirbinius ar net televizorių.

Derančios spalvos ir siluetai

Kad senoviniai baldai geriausiai įsilietų į interjerą, derėtų atkreipti dėmesį į jų spalvas. Jei senovinė sofa yra juodo medžio, o kiti baldai kambaryje rudi, sofa paprasčiausiai „iškris iš konteksto“ ir atrodys kaip svetimkūnis visoje erdvėje. Derančių spalvų baldų pasirinkimas yra esminis kriterijus norint suderinti senovinius dekoro elementus ir baldus su moderniu būto stiliumi. Jei, pavyzdžiui, prie darbo stalo reikia kėdės, pasirinkite paprastą šiuolaikišką, be dekoro kėdę, kuri neatkreiptų dėmesio – visas dėmesys turi būti skirtas soviniam stalui, kuris yra to kambario puošmena.

Senoviniai baldai gali būti puikus dekoro elementas – kontrastas moderniame interjere arba centrinė interjero dalis. Tiesiog svarbu rasti senoviniam baldui tinkamą vietą, kad jis įsikomponuotų ir neatrodytų keistai. Tuomet bus visuomet miela ir malonu grįžti į jaukius namus.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt