Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Savo vertę visuomet išlaikančios skandinaviško stiliaus durys
2020-05-11 Šaltinis: E-durys.com

Mieli E-DURYS draugai,

Sutikite, jog kiekvienas žmogus, siekiantis emocinio ir fizinio komforto savo namuose, nori jausti santykį su natūraliomis medžiagomis – patirti jų spinduliuojamą šilumą, faktūros žavesį ir estetiką. 


Savo vertę visuomet išlaikančios skandinaviško stiliaus durys title=
Nuotr. Leono Garbačausko.

Skandinaviškos baltos durys lietuvių interjeruose rado savo nišą. Jos gaminamos tik iš natūralių ir gamtai bei žmogui draugiškų medžiagų, vyraujančios spalvos – balta arba šviesios pastelinės.

Dizainerė Audronė Ambrazienė savo kuriamuose interjeruose dažnai naudoja skandinaviško stiliaus baltas duris. Kaip pati sako, dažniausiai toks sprendimas priimamas dėl to, kad jos universaliai tinka iš esmės bet kokio stiliaus interjere – nuo klasikinio, modernaus iki skandinaviško.

 

„Jau kurį laiką pastebima tendencija, kad interjeruose vyrauja stilių dermė: sienos gali būti su klasikiniais dekoratyviniais apvadais, durys su filingais, o minkštieji baldai – ultramodernūs. Jei kalbėtume apie modernius interjerus, tuomet reikėtų pasakyti, jog vis dažniau juose naudojamos lygios, vos pastebimos, dažniausiai baltos ar pastelinių spalvų durys.

 

Neretai užsakovai pageidauja, kad jos būtų paslėptos sienoje – tuomet matoma tik varčia, kuri įprastai yra tokios pačios spalvos kaip siena. Klasikiniuose interjeruose tinka durys su nusklembtais stiklais, įmantriomis rankenomis“, – apžvelgia A. Ambrazienė.

Ieškantys durų savo būstui dauguma žmonių dėmesį kreipia į formą, funkcionalumą ir estetiką. Skandinaviškas durų stilius leidžia pasiekti komfortą per natūralumą ir paprastumą.

 

Tokių durų konstruktyvas yra suklijuotas iš skirtingų medžiagų – pušies masyvo drožlių ir MDF plokščių, o tai užtikrina tvirtumą, o svarbiausia – minimalias deformacijas keičiantis atmosferos sąlygoms. Durų stakta pušinė su reguliuojamais MDF apvadais. Tiems, kurie nori prabangos, rekomenduojame duris su facetiniais stiklais.

 Visos durys yra standartinių matmenų, kad ateityje būtų galima pakeisti susidėvėjusią detalę, tačiau galima rinktis ir nestandartines. Tiems, kurie vis dėlto galvoja apie standartinį variantą, patariame formuoti 710, 810 ar 910x2100 angas.

Dažytų durų fenomenas


Dažytos baltos durys yra itin ilgai tarnaujančios. Jos dažniausiai pasirenkamos ne tik jaukiuose butuose, bet ir vasarnamiuose bei puošniuose erdviuose namuose.

 

Durų rėmai gaminami pagal specialią technologiją iš medžio masyvo, drožlių ir medžio dulkių plokštės (MDF), o patys filingai – tik iš MDF. Taip sukuriama patikima bei ilgaamžė konstrukcija, o pačios vidaus durys beveik nereikalauja jokios priežiūros.

 

„Visos atskiros durų detalės yra nudažomos draugiškais aplinkai, vandens pagrindo dažais dar prieš surenkant gaminį, todėl vėliau eksploatuojant duris ir atsiradus mikrodeformacijų, detalių susijungimo vietose dažai neskilinėja.

 

Taip Šiaurės Europos tradicija bei kokybės samprata atkeliavo ir apsigyveno lietuvių namuose. Vis dažniau atsigręžiama į paprastus ir daugybę metų savo funkcijas atliekančius dalykus, nesivaikant trumpalaikės mados.

Visuomet pasiruošę padėti,
E-DURYS.com

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt