Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Saulės jėgainės, kodėl tampa taip populiaru?
2021-09-02 Šaltinis: Pranešimas spaudai

Kaip žinia visi asmenys siekia, kad būtų saugoma gamta. Taip pat ne išimtis ir tai, kad visi žmonės nori sutaupyti. Todėl saulės jėgainės puikiai tinka visiems, kas nori būtent to. Jos pagalba galima saugoti gamtą, nes elektros energija yra išgaunama natūraliais resursais, o ir jos pagalba galima sutaupyti pinigų, kartais net iš jos užsidirbti. Kodėl taip yra? 


Saulės jėgainės, kodėl tampa taip populiaru? title=

Jei kalbama apie pinigus, tuomet galima pasakyti, kad saulės jėgainės veikia tokiu principu, kad jos kaupia elektros energija ir ji kaupiasi, na o jei jos ne sunaudojama tiek kiek prisikaupia tuomet jos kaip ir nėra kur dėti.

 

Tad pavyzdžiui verslininkai stato jėgainių parkus ir pardavinėja energija. Tokiu būdu jos jiems labai greitai atsiperka ir pradeda nešti pelną. Tad kaip žinia galima pastebėti, kad Lietuvoje daugėja saulės jėgainių parkų, nes tai tampa ganėtinai populiarus verslas. Lietuvoje dar nėra pakankamai daug parkų palyginus su kitomis šalimis, kuriuose pagrindinės elektros energijos tiekėjos ir yra saulės jėgainės. Tačiau lietuvoje pastebima tai, kad vis daugiau privačių asmenų renkasi būtent šią technologiją ir ją įrenginėja savo namuose, o kartais jas galima pamatyti ir ant daugiabučių namų.

 

Tad drąsiai galima sakyti, kad visi po truputį gerina ne tik ekologiją, tačiau ir siekia taupyti savo asmeninius pinigus.

Saulės jėgainės, per kiek laiko jos įrengiamos?

Būtent ši technologija ir jos įrengimo laikas priklauso nuo to, kiek bus pasirenkama kolektorių. Dažniausiai jei kalbama apie privačius namus, tuomet palyginus su pavyzdžiui įrenginėjimais parkais tai trukmė yra gana trumpa. Tiesa tai priklauso nuo to, kas juos montuoja, kur jie yra montuojami. Gali atrodyti, kad jų įrengimas yra paprastas procesas, tačiau tai užima laiko jei siekiama kad viskas būtų atlikta iš ties kokybiškai ir gerai. Todėl nereikia galvoti, kad visi darbai bus atlikti per vieną dieną. Tačiau darbai trunka palyginus su tai kiek darbo yra gana greitai.

Saulės jėgainės, kas jas prižiūri?

Kaip žinoma saulės jėgaines reikia laikas nuo laiko patikrinti. Pažiūrėti ar jos veikia efektyviai, ar nėra jokių gedimų, kurie gali trikdyti elektros gamybą.

 

To padaryti žinoma negali pats žmogus, todėl šitam darbui atlikti yra specialistai, kurie ir atlieka darbus. Dažniausiai tai yra asmenys, kurie ir įrengė šiuos jėgaines. Todėl pasirinkus šį elektros energijos išgavimo būda pagalvokite apie tai, kad jums reikės turėti asmenį, kuris laikas nuo laiko atvyktų ir įvertintų šių technologijų veikimą.

www.solet.lt

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt