Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Saugūs namai – ramios atostogos
2011-07-05 Šaltinis: vtv.lt

Lietuvos kriminogeninės situacijos statistika rodo, kad per pastaruosius penkis mėnesius policija šalyje užregistravo beveik 15 tūkst. vagysčių. Tai 0,8 proc. mažiau nei per tą patį laikotarpį praėjusiais metais, tačiau tradiciškai vagysčių skaičius vasaros atostogų metu šokteli į viršų.


Saugūs namai – ramios atostogos
Nuotr. protecthouse.net

G4S Lietuva“ skaičiavimais, tokiu metu vagysčių iš būstų augimas gali siekti net iki 20 proc.

Saugos bendrovės specialistai atkreipia dėmesį, kad vagysčių riziką galima sumažinti sumontavus langų apsaugines žaliuzes. Tai gelbėja kalbant apie pirmą ir paskutinį namo aukštus. Kitos galimos priemonės – šarvuotos durys bei laiptinės arba kiemo apšvietimas su įdiegtais judesio davikliais.

„Teikdami konsultacijas nuolat akcentuojame ir tai, kad išvykstant iš namų būtina įvertinti, ar nepalikta vertingų daiktų, kurie lengvai pastebimi per langą ir gali sudominti vagis. Kitas ypač svarbus dalykas – glaudus ryšis su kaimynais. Gaila, kad didesnio visuomenės dėmesio nesulaukia puiki akcija „Saugi kaimynystė“. Mūsų įsitikinimu, sąmoningi ir pilietiški kaimynai galėtų ženkliai sumažinti vagysčių iš būstų skaičių“, – teigė UAB „G4S Lietuva“ Verslo vystymo departamento direktorius Vidas Kšanas.

Tačiau anot saugos specialistų, patikimiausias būdas apsaugoti savo butą ar namą – elektroninė sauga, paprastai tariant, signalizacija. Tačiau pastebima, kad vis pasitaiko žmonių, kurie turi įvestą namuose signalizaciją, bet daro didelę klaidą, kai ji nepajungiama į pultą išvykstant iš namų ilgesniam laikui.

„Tokiu atveju saugos tarnyba negauna signalo apie įsilaužimą ir pagelbėti niekuo negali, tad raginčiau būti budriais. Tie, kurie dar nėra įsivedę signalizacijos, siūlyčiau apie tai rimtai pasvarstyti, nes signalizacijos įsivedimo procesas užtruks tik keletą valandų, o atostogos taps ramesnėmis. Vasarą toks metas, kai stengiamasi kuo daugiau laiko praleisti gamtoje, kelionėse, o būstas paliekamas be priežiūros net ir dienai vilioja ilgapirščius. Tai būtina įvertinti“, – sakė V. Kšanas.

Savo klientais besirūpinantis tarptautinis kelionių organizatorius TEZ TOUR kartu su saugos bendrove „G4S Lietuva“ inicijuoja akciją, kurios metu, vasaros sezonu visi TEZ TOUR klientai įsigiję kelionių paketus gaus nuolaidą būsto apsaugos įdiegimui. Akcija galioja nuo liepos 1 dienos.

„Mūsų bendrovės deklaruojamos vertybės – saugumas, patikimumas, kokybė. Natūralu, kad rūpinamės savo klientais ne tik atostogų svečiose šalyse metu, bet norime užtikrinti ir ramų poilsį, kad netektų nerimauti dėl be priežiūros paliktų namų“, – sakė TEZ TOUR Lietuvoje Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė.

TEZ TOUR kelionių ekspertai atkreipia dėmesį, kad atostogų metu nevertėtų pasiduoti lengvabūdiškumui ir pamiršti elementarių dalykų, kurie vėliau gali sugadinti nuotaiką. „Visų pirma, tai asmeninių daiktų apsauga. Primygtinai savo klientams rekomenduojame naudotis viešbučių kambariuose esančiais seifais, o išvykų bei ekskursijų metu atidžiai stebėti ne tik savo, bet ir šalia esančiųjų daiktus. Deja, nesąžiningų žmonių yra visur“, – atostogautojų dėmesį atkreipė I. Aukštuolytė.

Be to, pasak kelionių organizatoriaus atstovės, prieš išvykstant atostogauti į užsienį privalu įvertinti riziką sveikatai ir įsigyti sveikatos išlaidų draudimą, nors tai ir neprivalomas veiksmas.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt