Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Rugsėjo 2 VŠT nevykdys dalies suplanuotų darbų, dėl kurių išjungiamas karštas vanduo
2019-09-02 Šaltinis: Chc.lt

Atsižvelgdama į tai, kad rugsėjo 2-ąją daugelyje Vilniaus mokymo įstaigų bus švenčiama tradicinė Mokslo metų ir žinių šventė, sostinės savivaldybės įmonė Vilniaus šilumos tinklai priėmė sprendimą sustabdyti suplanuotus hidraulinius bandymus Naujininkų mikrorajone, kad gyventojai tą dieną galėtų naudotis karštu vandeniu.


Rugsėjo 2 VŠT nevykdys dalies suplanuotų darbų, dėl kurių išjungiamas karštas vanduo

VŠT generalinio direktoriaus Gerimanto Bakano teigimu, artėjant naujam šildymo sezonui įmonė vykdo šilumos trasų rekonstrukcijas, profilaktines patikras (hidraulinius bandymus) ir nustatytų defektų šalinimą tam, kad būtų užtikrintas nepertraukiamas šilumos tiekimas vartotojams šaltuoju metų laiku. Atliekant šiuos darbus neišvengiamas laikinas termofikacinio vandens tiekimo nutraukimas. Tačiau įmonė stengiasi pakoreguoti savo planus, atsižvelgdama į ypatingus atvejus, kai galimybė naudotis karštu vandeniu tampa labai reikšminga didelei daliai gyventojų.

„Šiuo metu jau esame atlikę daugiau kaip pusę visų suplanuotų profilaktinių vamzdynų patikrų ir norime užbaigti šiuos darbus kaip galima greičiau. Visgi yra reikšmingų šventinių dienų, kurių metu nenorime sukelti buitinių nepatogumų mūsų klientams. Todėl rugsėjo 2-ąją, kai miestiečiai švęs Mokslo ir žinių šventę, laikinai sustabdysime kai kuriuos darbus, juos perkeldami į vėlesnę dieną“, – sako G. Bakanas.

Planuoti hidrauliniai bandymai rugsėjo 2 d. Naujininkų mikrorajono gatvėse (Dariaus ir Girėno, J. Dobkevičiaus, Eišiškių pl., Geologų, A. Gustaičio, Kapsų, B. Karvelio, Meistrų, Metalo, Rodūnios kelio, Vikingų) bus perkelti į rugsėjo 3 d.

Rugsėjo 2 d. karštas vanduo nebus tiekiamas tik daliai Vilniaus senamiesčio gyventojų Pilies, Šiltadaržio ir Barboros Radvilaitės gatvėse.

„Šioje atkarpoje dabar vykdome itin stambaus masto šilumos trasos rekonstrukcijas, jų metu yra keičiami vamzdynai, kurie buvo eksploatuoti jau beveik 60 metų. Šiuos darbus privalome suspėti užbaigti kaip galima greičiau, kad šildymo sezoną pasitiktume kokybiškai pasiruošę. Todėl negalime sustabdyti šių rekonstrukcijų net ir vienai dienai“, – sako VŠT Perdavimo tinklo departamento vadovas Algimantas Sadauskas.

Jis primena, jog VŠT apie užbaigtus vamzdynų patikrų ir remonto darbus nedelsiant informuoja daugiabučių namų administratorius ir namų bendrijų atstovus. Jei VŠT nurodytu laiku gyventojai vis dar negali naudotis karštu vandeniu, tai reiškia, kad namo vidinės šildymo sistemos prižiūrėtojas neprijungė šilumos punkto prie karšto vandens šilumokaičio. Tokiu atveju gyventojai turėtų kreiptis į namo administratorių arba bendrijos atstovą.

Visi VŠT klientai, kurie yra pateikę įmonei savo kontaktus, apie planuojamus karšto vandens išjungimus dėl vamzdynų profilaktinių ir remonto darbų yra informuojami iš anksto el. paštu ir SMS žinutėmis. Įmonės pranešimai skelbiami savitarnos svetainėje ir tinklapyje (www.chc.lt „Karšto vandens išjungimai“).

Apie VŠT
Šilumos ir karšto vandens tiekimo įmonė Vilniaus šilumos tinklai savo paslaugas teikia daugiau kaip 200 tūkst. sostinės namų ūkių bei organizacijų. VŠT veikla prasidėjo 1958 m. Šiuo metu 99,4 proc. bendrovės akcijų priklauso Vilniaus miesto savivaldybei. Bendrovė rūpinasi patikimu ir kokybišku šilumos gamybos ir karšto vandens tiekimu ekonomiškai pagrįstomis kainomis, diegia modernias ir efektyvias klientų aptarnavimo praktikas.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt