Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

ROCLITE blokeliai – kieti kaip akmuo, lengvi kaip pūkai
2014-07-01 Šaltinis: UAB BALTPARMA

Estijos „VKG PLOKK“ gamykloje gaminami ROCLITE akytojo betono blokeliai – vieni iš labiausiai pritaikytų ir tinkamų individualiai statybai. Kodėl? Pateikiame argumentus.


ROCLITE blokeliai – kieti kaip akmuo, lengvi kaip pūkai title=

Ekologiški ir šilti

Akytojo betono kokybė didžiąja dalimi priklauso nuo gamybos technologijų, kurios skirtingose gamyklose gali skirtis. „VKG PLOKK“ gamykloje gaminami ROCLITE blokeliai – vieni iš labiausiai pritaikytų individualiai statybai tiek pagal matmenis, tiek pagal svorį ir savybes. Ne veltui ROCLITE prekės ženklo pavadinime panaudoti angliški žodžiai „rock“ (akmuo) ir „lite“ (lengvas): ROCLITE – lengvas ir kietas kaip akmuo. Šie žodžiai puikiai apibūdina šios medžiagos fizines savybes.

ROCLITE – tai autoklaviniai akytojo betono (dujų silikato) blokeliai dėl savo sudėties ekologiškumo skalėje yra antri po medienos. Juose nėra dirbtinių cheminių medžiagų. Visos žaliavos yra natūralios mineralinės – tai cementas, kalkės ir susmulkintas kvarcinis smėlis. Uždarose blokelių porose yra didelė dalis oro, todėl jie itin lengvi ir šilti. Dėl tos pačios priežasties jie, palyginti su kitais blokeliais, yra šiltesni, nes visiems gerai žinoma, kad oras vakuume yra geriausias izoliatorius.

Kvėpuoja

Sienos iš ROCLITE blokelių – tai natūrali, kvėpuojanti ir šilumą akumuliuojanti išorinių sienų konstrukcija, kuri sukuria sveiką ir malonų patalpos mikroklimatą, prilygstantį rąstinių pastatų mikroklimatui. Sienos išlygina temperatūros svyravimus: šaltais žiemos vakarais tokiame pastate išlieka jauki šiluma, o karštomis vasaros dienomis – maloni vėsa. Akytojo betono blokeliai šiek tiek įgeria drėgmės statybos metu, kol neuždengti, bet dėl oro cirkuliacijos porose ją greitai ir atiduoda.

T. y. vyksta vadinamasis sienų ir viso namo kvėpavimas. O jeigu blokeliai apšiltinami mineraline vata, sienos vandens garus praleidžia ir išgarina dar geriau. ROCLITE blokeliai klijuojami klijais, siūlės plotis – vos 2–3 mm, todėl per siūles nesiformuoja šilumos tilteliai.

 


Izoliuoja garsą ir nedega


Kadangi akytojo betono blokeliai yra vienalyčiai ir turi uždarų porų struktūrą, tai garantuoja didelį tvarumą, gerą garso izoliaciją, lengvą montavimą ir lengvą apdorojimą statybos metu. Blokeliai gali būti gręžiami, frezuojami, pjaunami bet kokiu kampu. Jie patogūs norint atlikti įtvirtinimus ar instaliacinius darbus (to nepasakysi apie kitus blokelius). Nuo blokelio lengva atpjauti net 1 cm storio sluoksnį – blokelis nesutrupa. Medžiaga yra lengvai apdirbama, atspari vandeniui ir šalčiui. Pažymėtinas ir šių blokelių matmenų tikslumas (±1mm), palyginti su visomis kitomis blokelių rūšimis.

ROCLITE
– tai akmuo su geriausiomis medienos savybėmis, tačiau, skirtingai nei mediena, nedega, nepūna ir yra atspari drėgmei. Akytbetonis yra tinkamiausias pasirinkimas vienalytėms sienoms.

Dar vienas svarbus ROCLITE akytojo betono blokelių privalumas – aukšta atsparumo ugniai klasė. Šie blokeliai yra nedegūs, taigi ir neišskiriantys toksiškų komponentų, o įsiplieskus ugniai pastato viduje neleidžia jai plisti. Palyginti su keraminiais blokeliais, akytojo betono blokeliai yra kur kas atsparesni šalčio ciklams – atlaiko jų daugiau.

Svarbu paminėti, kad akytojo betono blokeliai yra pilnaviduriai, neturi jokių skylių, taigi jūsų sienos bus vientisos ir vienalytės, o to nebus jas mūrijant iš keraminių, silikatinių ir betoninių blokų. Name iš akytojo betono blokelių nebus problemų kabinant spinteles, ar kitus sunkius daiktus.

 Kaip rodo skaičiavimai, šiandien optimaliausias pasirinkimas kainos, savybių ir darbo sąnaudų požiūriu yra akytojo betono blokeliai.

 

UAB "BALTPARMA" yra oficialus ROCLITE atstovas.

 

UAB „BaltParma“
Rodūnios kelias 11, LT-02189 Vilnius
Tel.: +370 (5) 216-4876, Faks.: +370 (5) 216-7765
Mob.: +370 613 07 100; e-mail: info@baltparma.lt
www.baltparma.lt

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt