Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Rausvai neoniniai prisilietimai buto interjere
2012-04-08 Šaltinis: Namudizainas.lt

Norvegų keramikės Silje Aune Eriksen buto interjeras, tai sapnas ar lengva svajonė. Jei arčiau žemės, – relaksuojanti bei hipnotizuojanti namų aplinka. Svečias ar buto interjero stebėtojas tik retkarčiais – lipnių juostelių ant sienos, taburetės, rankšluosčio ir kitų detalių rausvu neonu, pažadinamas iš kelionės buto interjero detalėmis sapno. Karštai rausvi neoniniai akcentai, šviečiantys ir spindintys pilkai baltoje aplinkoje, kaip įsižiebusios ar beįsižiebiančios liepsnelės juodose, baltose ar pilkose laužo žarijose.


Rausvai neoniniai prisilietimai buto interjere title=
Nuotr. thedesignerpad.com

Daugiau pastudijavus buto interjerą, galime pastebėti, kad rausva spalva turi spalvą kolegę ar beveik kaimynę – purpurinę (magenta) spalvą.

 

Purpurinė spalva yra paskutinė spalvų spektro spalva. Purpurinė yra sukuriama raudonos spalvos, pražingsniavus visų spalvų ratu ar spektru: oranžine, geltona, žalia, mėlyna, ir iš kitos spalvų rato pusės prisiliečiant violetinei spalvai. Purpurinė spalva – tai kūryba ir saviraiška.. už jos transcedencija. Išėjimas iš spalvų rato,… išėjimas iš gimimų ir mirimų rato..

 

Bet grįžkime atgal į mūsų realybę. Pavaikštinėkime po butą. Apžiūrėkime buto interjerą, subtilų menininkės sielos išraiškos spalvomis, interjero detalėmis bei interjero aksesuarais kampelį.

 

neoninės juostelės ant sienos

 

raudona pagalvėlė ant sofos svetainėje

 

neoninė taburetė virtuvės interjere

 

Juodas garų surinktuvas virtuvės interjere

Bioenergetiškai (fengšui principai, či energija) įdomi interjero detalių kompozicija žemiau esančioje virtuvės interjero nuotraukoje.

 

Pirmas įspūdis super didelė šakutė, kabanti ant sienos savo dantukais nukreipta žemyn. Pirmas įspūdis: „Oh, bloga energija..“. Akimirksniu iškyla mintis: kodėl šakutė nukreipta žemyn?.. į ką ji nukreipta?.. į pupeles, į maisto produktus. Filosofinį traktatą galėtume parašyti apie šią interjero detalių susitikimo erdvėje ir plokštumoje vietą. Trumpai, valgymas dvasinei būtybei yra tik veikla, reikalinga pamaitinti kūną, degalais papildyti „automobilį“. Ir tokia yra virtuvės kambario paskirtis.

 

Ir stebuklingas fengšui gelbėjimosi ratas, – ant šaldytuvo durelių maža šakutė savo dantukais nukreipta jau aukštyn. Šakutė jau subtilesnė, tiksliau tik šakutės paveiksliukas. Grubi materija (maistas) perdirbama ir transformuojama į subtilesnes mintis, idėjas. Ir šioje minties kelionėje rausvai šviečiančios neoninės detalės rodo kryptį. Jūs nenusileisite, nenukrisite žemiau „grindų“. Rausva neoninė taburetė kelia mintį aukštyn, neoninis vien savo spalva rankas džiovinantis rankšluostėlis, ir Jūs matote popierinę šakutę, jau tik šakutės idėją ar konceptą, keliančią či aukštyn.

 

Rausvas laidas parodo dar vieną momentą. Visa tai „kabo“. Mums atrodo, kad daiktai materialioje visatoje stovi, laikosi stabiliai ant grindų, ant žemės, ant Žemės. Iš tiesų daiktai kabo, bet tai jau Tao ar aukštesnis Fengšui, ir tik žodžiais tai apsakyti sunkoka.

 

neoninės detalės virtuvės interjere

 

lentynos valgomojo interjere

Teigiamos energijos, či, fengšui medinis paukščiukas.

asotis lentynoje

 

biuras namuose, stalas, juodas šviestuvas, kėdė

 

dėžutės namų interjere

 

kabliukai namų interjere

 

plakatas - būk protingesnis

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt