Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Radiatoriai uostamiestyje dar šyla ne visur
2016-10-14 Šaltinis: Milda Skiriutė, diena.lt

Prasidėjus šildymo sezonui, radiatoriai pradėjo kaisti ne visuose butuose. Gyventojai, užuot kreipęsi į šildymo ir karšto vandens prižiūrėtojus, skambučiais atakavo savivaldybę.


Radiatoriai uostamiestyje dar šyla ne visur
Nuotr. Vytauto Liaudanskio

Klaipėdos savivaldybės Butų ir energetikos poskyrio vedėjas Algis Gaižutis tvirtino, kad pastarosiomis dienomis savivaldybė sulaukė kelių skambučių dėl namuose nešylančių radiatorių. Kai kurie gyventojai ieškoti pagalbos pradėjo jau pirmadienio rytą.

„Žmonės išgirdo, kad startavo šildymo sezonas, pasižiūrėjo, jog jų radiatoriai nešyla, ir puolė skambinti. Bandžiau aiškinti, kad šildymas visuose namuose vienu mygtuko paspaudimu nėra įjungiamas“, – pasakojo vedėjas.

Pasitaikė ir tokių gyventojų, kurie pirmiausia dėl problemos kreipėsi į savivaldybę, o ne apie ją pranešė šilumos ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojui.

„Bandai padėti žmonėms. Susisieki su prižiūrėtoju ir praneši, kad viename ar kitame name kažkas ne taip, nors gyventojai tai galėtų padaryti ir patys. Pastebėjau, kad žmonėms trūksta kantrybės. Jie nori, kad visos problemos būtų išspręstos čia ir dabar“, – pabrėžė vedėjas.

A.Gaižutis teigė, kad nesulaukta nė vieno pastebėjimo iš namų, kuriuose šildymas dar nėra įjungtas dėl renovacijos darbų.

„Matyt, prižiūrėtojai informavo gyventojus apie situaciją. Buvome kalbėję, kad iškabintų skelbimus, jei vyksta darbai ir šildymo sezonas nestaruos laiku“, – tvirtino vedėjas.

Įmonės „Lamberta“ direktorius Jonas Kondratas informavo, kad namams, kuriuos prižiūri, šildymas buvo įjungtas per vieną dieną. Vėliau buvo derinamos sistemos.

„Jau beveik visur suderinome. Žinoma, skambučių, kad kažkur nešyla radiatorius, dar sulaukiame. Problemų nėra su renovuotais namais. Bėdų kyla yra su senais, ypač tais, kurių sistemos vasarą buvo plautos. Ten oro būna daugiau. Jis susirenka tokiais „maišais“, tad iš karto nepavyksta nuorinti. Tenka važiuoti vėl“, – pasakojo vadovas.

J.Kondratas tvirtino, kad tarp prižiūrimų yra du namai, kuriuose šildymo sezonas dar nestartavo. Čia baigiami renovacijos darbai.

Pasak direktoriaus, jei namuose nešyla radiatorius, gyventojai apie tai turėtų pranešti pastato šildymo ir karšto vandens prižiūrėtojui. Šis atvyks ir spręs problemą.

„Tačiau, kai vyrauja tokie orai, radiatoriai nebus karšti. Reikia matuoti kambario temperatūrą. Būna atvejų, kai sulauki skundo, jog nešyla radiatorius, nuvažiuoji, jis būna drungnas, o kambaryje temperatūra – 20 laipsnių“, – komentavo direktorius.


 

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt