Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

„Pušų šešėlyje" - nauji namai
2019-06-04 Šaltinis: E-durys.com

Mieli E-durys draugai,
Kaip ir kiekvieną savaitę, taip ir šią, keliavome į dar vienus namus, kuriuos taip puikiai įrengė interjero dizainerės Daiva Pocevičienė ir Audronė Ambrazienė. 


„Pušų šešėlyje

Tai 244 m 2 plotą turintis namas, kuriame savo gyvenimą kuria ir puoselėja graži šeima, o mes prie jų svajonių namo galėjome prisidėti įrengdami faneruotas duris su paneliais iki lubų.

 

Svarbiausia užduotis kuriant šio namo interjerą - suprojektuoti patogiai gyvenamas erdves. Svarbu įsiminti esminį principą – dizaineriai nekuria interjerų pagal slaptą taisyklių rinkinį.

 

Juk žmogus – tai kūrybingumu pasižyminti būtybė, mėgstanti įsivaizduoti, svajoti ir tyrinėti, vadovautis intuicija.

 


Turimi baziniai principai, kaip kurti namų interjerą, neretai tampa puikiu atspirties tašku renkantis baldus ir kuriant namų interjerą, net jei kai kurie iš jų nėra idealiai tinkami tam tikrai erdvei, tačiau ir galime mes atskleisti savo kūrybingumą.

 

Kadangi dizainerėms reikėjo pirmame aukšte reikėjo atskirti prieškambarį nuo svetainės, darbo kambarį įrengė pagrindinėje namo erdvėje esančioje antresolėje, o antresolės ir atviros laiptinės turėklus suprojektavo iš stiklo. Dizainerių kūrybiškumas pasireiškė ir pirtyje, kur įrengė stiklo sienas.

 O dabar kilkime aukštyn - antrame aukšte šeimininkų miegamasis ir vonios kambarys buvo apjungti, ir kartu atskirti skaidria stiklo pertvara. Taip pat buvo suprojektuota drabužinė. Galiausiai, jaunuolio kambarys padidėjo sujungus du šalia esančius kambarius. Pasak interjero dizainerių Daivos ir Audronės: “visos interjero medžiagos ir spalvos parinktos atsižvelgiant į bendrą namo nuotaiką.”

 

 

O mes džiaugiamės galėję prisidėti prie vienų iš svarbiausių namų funkcijų - durų, kurios padeda atrasti naują pasaulį.

 

Visuomet pasiruošę padėti,
E-DURYS

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt