Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Pradinį įnašą leis kaupti jau gyvenant išsirinktame bute
2015-03-06 Šaltinis: Ekonomika.lt

Nuo šiol būsto pirkėjai neturės atidėlioti persikėlimo į naujus namus – pasiruošti būsto įsigijimui bus galima jau gyvenant išsirinktuose namuose. Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Hanner“ pristato naują būsto įsigijimo finansavimo modelį „Būsto nuoma su išsipirkimu“ (angl. Rent2Buy), kuris suteiks naujų galimybių jauniems žmonėms įsigyti būstą.


Pradinį įnašą leis kaupti jau gyvenant išsirinktame bute

Išsirinkęs naują būstą su pilna arba daline apdaila, žmogus gali jame apsigyventi iš karto, o jo įsigijimą atidėti iki dvejų metų. Per šį laikotarpį, mokėdamas nuomos mokestį, jis kartu gali padengti ne tik pradinį įnašą, tačiau ir būsto apdailos išlaidas. Naudojantis šia paslauga, būstas kainuos tiek pat, kaip ir jį įsigyjant iš karto.

„Lėšų trūkumas pradiniam įnašui lemia, kad tie, kuriems labiausiai reikia naujo būsto, jo įsigijimą dažnai turi nukelti. Vertiname rinkos brandumą ir stabilumą, prie kurio prisidėjo Lietuvos banko atsakingo skolinimo nuostatai. Todėl siūlome naują paslaugą – ji leidžia pirkėjui sukaupti pradinį įnašą per pakankamai trumpą laiką, gyvenant pasirinktame bute“, – sako Arvydas Avulis, AB „Hanner“ valdybos pirmininkas.

Pasak A. Avulio, nauja paslauga bus aktuali ir žmonėms, kurie neseniai pradėjo karjerą ir gauna stabilias pajamas.

„Sukaupti pradinį įnašą būstui ne vienai šeimai tampa iššūkiu ir trunka ne vienerius metus. Galimybė vienu metu įsikurti ir jaustis nuosavame būste, o kartu suderinti atsakingą skolinimąsi aktyviai taupant pradiniam įnašui bei valdant šeimos biudžetą yra sveikintina. Toks modelis formuoja teisingus finansinius įpročius, ruošiantis paskolai“, – sako Jūratė Gumuliauskienė, „Swedbank“ Privačių klientų finansavimo departamento direktorė.

Pagrindinis paslaugos „Būsto nuoma su išsipirkimu“ principas – pirkėjas pagal poreikius išsirenka butą ir jo apdailą, pasirašo nuomos sutartį su teise jį įsigyti ir iki dvejų metų moka fiksuotas nuomos įmokas. Pastarųjų dydis apskaičiuojamas taip, jog per nuomos terminą pirkėjas sumokėtų 15 proc. įsigyjamo turto kainos, o pasibaigus nuomos sutarčiai jos būtų įskaitomos kaip pradinis įnašas būsto pirkimo sutartyje.

Įsigydamas būstą, pirkėjas laisvai renkasi norimą apdailą, įrengimas skirstomas į tris klases – ekonominę, vidutinę ir aukštą, taip pat galima individualiai pasirinkti kiekvieną detalę ar daiktą. Nuo klasės ir atskirų pasirinkimų priklauso įrengimo darbų ir daiktų kaina. Įrengimo savikainos vertė priskiriama prie bendros turto įsigijimo kainos.

„Naudojantis šia paslauga, būstas, jo įrengimas ir stovėjimo vieta automobiliui kainuoja tiek pat, kaip ir įsigyjant juos iš karto. Vienintelė keliama sąlyga – nuomos įmokos per numatytą terminą turi padengti 15 proc. bendros sumos. Taigi, neabejotinai nuomos su išsipirkimu paslauga yra orientuota į lankstumą ir patogumą klientui.“, – sako A. Avulis.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt