Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Populiariausi minkšti baldai
2013-04-18 Šaltinis: Apie.blog.com

Kiekvienuose namuose yra bent vienas minkštas baldas. Kai kuriuose minkštų baldų būna net kiek per daug. Taip jau susiklostė Vakarų interjero tradicijos, kad žmonės daug investuoja į baldus, kurie yra skirti gulėjimui. Tai nutiko dar senovės Romos ir Graikų civilizacijos laikais, kai miesto puotos vykdavo ne sėdint prie stalų ant paprastų suolų, bet gulint specialiose minkštose banketėse-gultuose. 


Populiariausi minkšti baldai title=
Nuotr. fshaoxuan.en.made-in-china.com

Jau tada romėnai suprato, kad komfortas namuose turi būti. Rytų civilizacijoje tokio poreikio minkštiems baldams nėra, nors musulmoniškame pasaulyje pagalvėlės ir kilimai yra ypač dažnas interjero elementas. Vakarų civilizacija savo išradingumu gali stebinti. Minkšti baldai yra gaminami pačių įvairiausių formų ir paskirčių.

Populiariausi minkštieji baldai yra sofos. Sofa nuo lovos skiriasi tuo, kad jos minkštoji dalis yra labiau pritvirtinta prie rėmo. Lovoje keičiamas tik čiužinys, o sofa paprastai negali būti pakeista. Be to sofos būna įvairių formų ir funkcijų. Viena tokių – sėdimos vietos pavertimas gulimaja išlankstant arba ištraukiant papildomus minkštus modulius. Sofa užima nedaug vietos, tačiau esant reikalui gali virsti erdvia lova. Toks baldas ypač vertinamas mieste, kur butuose taupoma erdvė.

Kita populiariausia minkštų baldų rūšis yra minkšti kampai. Minkštas kampas yra ta pati sofa, tačiau ji gali būti statoma kampe ir susidėti iš papildomų pristatomų detalių – bankečių, pufų, pagalvėlių. Minkštieji kampai yra daugiausiai skirti erdvioms patalpoms, kampą galima išlankstyti ir naudoti ne tik sėdėjimui, bet ir gulėjimui. Be to kampuose montuojami ir papildomo funkcionalumo moduliai – staliukai, lentynėlės, net išvažiuojami barai, butelių laikikliai ir t.t. Aišku, išnaudojama ir erdvė po minkštu kampu – patalynei susidėti.

Minkšti baldai yra neįsivaizduojami be įvairiausių fotelių. Dažnai foteliai būna derinami ir su sofomis ir su minkštais kampais, kad būtų išlaikytas gyvenamojo kambario dizainas ir stilistika. Foteliai taip pat yra unikalūs baldai. Jų funkcionalumas gali būti nesunkiai išplėstas į nedidelę lovą, masažinį krėslą. Aišku, jų originalumui irgi nėra ribų.

Ne tokie populiarūs minkšti baldai yra banketės – nedidelės minkštos dažnai stačiakampio formos konstrukcijos, kurios yra kiek didesnės, nei kvadratiniai pufai. Jos kartais taip pat gali būti paverčiamos daiktų laikymo dėže, taip pat ir staliuku (apvertus minkštąją dalį). Toks universalus minkštas baldas taupo vietą, gali būti naudojamas pagal poreikį, taip pat tarnauja kaip vaiko lovelė (1 metro ilgis yra tinkamas vaikui iki 6 metų).

Minkšti baldai tarnauja ilgai, todėl reikia gerokai pasukti galvą juos renkantis – juk namus jie puoš dešimtį, o gal ir daugiau metų.

 

Reklama: leojar.lt

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt