Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Plieninė stogo danga, kuri papuoš Jūsų namą
2015-02-11 Šaltinis: UAB „Šaltlita“

Ar norėtumėte, kad praeiviai grožėtųsi Jūsų namo stogu? Ar norėtumėte, kad Jūsų namo plieninė stogo danga būtų nepanaši į kaimynų? Jei nors į vieną iš šių klausimų atsakėte teigiamai, tada šis straipsnis yra skirtas kaip tik Jums.


Plieninė stogo danga, kuri papuoš Jūsų namą title=

Ar tikrai galima nustebinti žmones su plienine stogo danga? Tikrai taip! UAB „Šaltlita“ pristato Jums išskirtines plienines dangas „Tvirtovė“ ir „Pilis“. Šios stogo dangos susideda iš mažų „žvynų“, kurie ir suteik Jūsų namui išskirtinumo.

Šios abi plieninės stogo dangos gali būti gaminamos iš įvairiausios skardos: puralo, polesterio, vario, titan cinko ar net Rhenzink skardos. Skardos tipas priklausys tik nuo Jūsų pageidavimų ir biudžeto, skirto stogo dangai.

 Išduosime paslaptį, tokių stogų kol kas labai nedaug Lietuvoje. Gali atsitikti taip, kad daugelis meistrų bijos montuoti šiuos stogus. Bet mes tai išspręsime, parekomenduosime kokybiškai dirbančius stogo dangos montuotojus.

 

Plieninės stogo dangos montavimo darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai. Jei pageidausite, galėsime konsultuoti Jūsų stogdengius montavimo klausimais. Jūsų pasirinkti meistrai gaus visus plieninio stogo brėžinius ir instrukcijas.

 O gal Jūs dar dvejojate ir norite pasitarti su architektu? Galėsime ir tai išspręsti, suteikdami visą reikalingą informaciją Jūsų architektui.

Mūsų įmonės kieme yra sumontuotas nedidelis namukas su plienine stogo danga „Pilis“, todėl atvykus pas mus į svečius Jūs galėsite realiai pamatyti visą vaizdą.

Plieninės stogo dangos „Pilis“ montavimo pradžia:

 


Ventiliuojamos vėjalentės montavimo procesas:

 


Kamino skardinimo darbai:


 

Neventiliuojamos vėjalentės montavimo pavyzdys:

 


 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt