Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Plastikiniai langai: rinkitės 3-jų stiklų paketo langus
2019-11-28 Šaltinis: Rasytojas.lt

Statant naujus namus ne vienam jo šeimininkui iškyla klausimas – kokius langus pasirinkti: medinius ar plastikinius? Tiek vieni, tiek kiti turi savų privalumų ir trūkumų. Langų gamintojų ir montuotojų praktika rodo, jog dažniausiai pasirenkami plastikiniai langai. Tad šį kartą apie plastikinių langų naudą ir kodėl verta rinktis 3 stiklų langus.


Plastikiniai langai: rinkitės 3-jų stiklų paketo langus title=
Nuotr. Eewindows.com

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl verta rinktis plastikinius langus – žema kaina. Ji pasireiškia ne tik skaičiuje pinigų sumos, kurią sumokame už plastikinius langus, bet ir tolimesniame jų eksploatavime. Per visą naudojimo laiką neprireiks langų perdažyti. Jie reikalauja minimalios priežiūros, užtikrina šildymo ekonomiškumą ir maksimalią apsaugą nuo triukšmo.

Nors daugeliui žmonių žodis plastikas vargiai asocijuojasi su ekologija, tačiau plastikinius langus galima drąsiai vadinti ekologišku gaminiu. Taip yra todėl, jog jie yra perdirbami. Susidėvėję langai gali būti perdirbti ir iš jų bus pagaminti nauji langų profiliai.

Stiklo paketai – tai didžiausia lango dalis. Šiuo metu patys populiariausi ir labiausiai perkami yra trijų stiklų plastikiniai langai. Įmonės, kurių pagrindinė specializacija – plastikinių langų gamyba, prekyba ir montavimas, vardija tokias priežastis kodėl verta rinktis 3 langų plastikinius langus:

 Gera garso izoliacija. Ramybę ir gerą garso izoliaciją užtikrins naujausios kartos profilio sandarinimo technologija ir puikiai garsus sulaikantis stiklo paketas. Garso izoliacija įmanoma iki 48 dB.

Šiluma ir daug šviesos. Inovatyvi profilio sandarinimo technologija ir 3 stiklų paketas, kurio kameros užpildytos argono dujomis, leidžia kambarius išlaikyti maksimaliai šiltus. Taip yra todėl, jog vienpusis šilumos judėjimas lyg ir užrakina ją patalpos viduje. Tuo tarpu žemi profiliai – puikus būdas patekti saulės spinduliams į vidų ir erdvei suteikti kiek įmanoma daugiau šviesos. Tad, įsigysite šiuos langus, galėsite vienu metu džiaugtis ir šiluma, ir šviesa.

Saugumas ir patikimumas. Langai, balkonai, įvairių terasų durys – tai tos namų vietos, pro kurias dažniausiai įsilaužia vagys. Mūsų minimi plastikiniai langai yra patvarūs ir saugūs, nes komplektuojami su įvairias apkaustais. Tai yra patikima furnitūra, kuri apsunkina lango atidarymą iš išorės.

Ekologiškumas ir draugiškumas aplinkai. Šių plastikinių langų sudėtyje nėra švino, gamybai nenaudojami sunkieji metalai, nes jie dažniausiai pakeičiami kalciu ir cinku. Jų priežiūra reikalauja minimalių pastangų, tad valymui neprireiks jokių cheminių valiklių. Tokiu būdu tausosite tiek vidaus, tiek išorinę aplinką.

Šiuolaikiškas dizainas ir didelis profilio spalvų pasirinkimas. Plastikiniai langai komplektuojami su orlaidėmis, rakinamomis rankenomis, laipsninio lango atvertimo funkcija ir kitais įvairiais priedais. Nors balta plastikinių langų profilių spalva yra tapusi jau klasika, tačiau visuomet turėsite galimybę išsirinkti iš didelės atspalvių paletės.

Galiausiai paskutinis kriterijus, lemiantis plastikinių langų funkcionalumą ir ilgaamžiškumą – tinkamas jų sumontavimas ir suteikta ilgalaikė garantija. Padarytos montavimo klaidos dažnai pasimato ne iškarto, o po kelerių metų, tad suteikta garantija Jums užtikrins nemokamą langų taisymą. 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt