Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Pirkėjų nuomonė- naujieji „Tesla Solarglass“ namų stogai
2020-02-04 Šaltinis: Darius Verbickas, www.technologijos.lt

Panašu, kad pagaliau prasidėjo spartus naujausių „Tesla“ fotovoltinių čerpių pristatymas pirkėjams. Vis daugiau žmonių praneša apie savo naujai įrengtus namų stogus ir šių čerpių suteikiamus privalumus.


Pirkėjų nuomonė- naujieji „Tesla Solarglass“ namų stogai  title=
Nuotr. Austin Flack

Praėjusių metų spalį „Tesla“ pristatė naujausią, trečios kartos fotovoltinių čerpių versiją, kurią oficialiai vadina „Solarglass“.

Ir teigiama, kad „dėka optimizacijos ir greitesnio čerpių įdiegimo, jų kaina smarkiai sumažėjo“.

Skaičiuojama, kad naujausių „Solarglass“ čerpių kaina sumažėjo net 40 proc., lyginant su ankstesnės kartos „Tesla“ fotovoltinėmis čerpėmis.

Tai yra puiki žinia pirkėjams ir Elonas Muskas siekia kuo labiau paspartinti šių fotovoltinių čerpių gamybą bei diegimą klientų namuose.

Dėl to kompanija nusamdė daugiau stogdengių, kad darbai vyktų kuo greičiau ir klientai būtų patenkinti. Panašu, kad toks kompanijos požiūris duoda rezultatų ir kasdien vis daugėja žmonių, besidžiaugiančių ir besidalinančių informacija apie naujuosius „Solarglass“ namų stogus.

Austinas Flackas yra vienas iš jų ir paviešino trumpą ir nuotaikingą vaizdo įrašą, kuriame papasakojo kaip ant jo namo stogo buvo įrengta „Solarglass“ danga:
Jis įsigijo 9 kW galios fotovoltinių čerpių sistemą ir apskaičiavo, kad jam ji kainavo tik apie 3 000 JAV dolerių daugiau, nei įrengiant ant stogo įprastus saulės fotoelementus.

„Solarglass“ sistemos įrengimas užtruko vos septynias dienas ir tai yra ženklus progresas. Ankstesnės kartos „Tesla“ fotovoltinių čerpių įrengimo darbai užtrukdavo dvi savaites.

Kiti „Solarglass“ sistemą įsirengę pirkėjai praneša, kad jiems ją įrengti taip pat užtruko savaitę laiko.

Štai Alexas Guichetas įsigijo 10,37 kW galios „Solarglass“ sistemą ir solarroof.cool portale paviešino visą informaciją apie šią sistemą, jos įrengimą, kaštus, atsiperkamumą ir daugybę kitų detalių. Alexas pateikia labai daug išsamios informacijos ir susidomėjusiems „Solarglass“, labai rekomenduojame apsilankyti Alexo internetinėje svetainėje.

Ericas Neumannas taip pat įsigijo naująją „Solarglass“ sistemą ir jau pradėjo filmuoti, kaip ji yra įrengiama:
Pranešimų iš pirkėjų apie įrengiamą naują fotovoltinių čerpių dangą kasdien vis daugėja. Ir net tokios garsenybės, kaip Ronda Rousey – profesionali imtynininkė, kovos menų specialistė bei aktorė – tik ką įsigijo naująją „Solarglass“ sistemą.

Elonas Muskas anksčiau žadėjo, kad Bafale esančioje gamykloje pradės masinę fotovoltinių čerpių gamybą ir per savaitę pagamins tiek dangos, kad jos užteks 1000 namų.

Kol kas sunku pasakyti ar Elonui pavyko įgyvendinti šį tikslą, bet apie tai turėtume daugiau sužinoti jau visai netrukus. „Tesla“ kaip tik šiomis dienomis paskelbs apie praėjusio ketvirčio ir visų metų finansinius rezultatus, tad tuo pačiu bus daug įdomios informacijos ne tik apie elektromobilius, bet ir apie kitus kompanijos produktus, kaip fotovoltines čerpes.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt