Temos:

Naujos įmonės:


news
Naujienos

 

Pigu – ne visada yra pigiau
2019-03-25 Šaltinis: UAB GEDARTA

Įmonės UAB „Gedarta“ specialistai atliko tyrimą, kurio metu buvo lyginami trys skirtingi šildymo/šaldymo įrenginiai. Tyrimo tikslas – parodyti įrenginių efektyvumą, atsiperkamumą ir paskatinti žmones investuoti į ateitį. Tyrime atskleidžiama, kad pigūs įrenginiai sutaupys jums pinigų tik labai trumpam laikui, o ilgainiui pareikalaus kur kas didesnių investicijų nei jūs galėjote tikėtis. Įrenginiai buvo parinkti atsižvelgiant į kainą:


Pigu – ne visada yra pigiau

• vienas iš pigesnių šildymo įrenginių – įmonės „Adax“ elektrinis šildytuvas;
• vidutinio brangumo šildymo/šaldymo įrenginys - įmonės „Mitsubishi Heavy ind. Šilumos siurblys oras-oras;
• vienas iš brangesnių šildymo/šaldymo įrenginių taip pat įmonės „Mitsubishi“, tos pačios klasės šilumos siurblys oras-oras, tik tai yra premium klasės įrenginys turintis daugiau galimybių.

Visi skaičiavimai buvo atlikti pasitelkus įrenginių techninių specifikacijų duomenis. Patalpos plotas visiems įrenginiams buvo pritaikytas vienodas – 3m x 5m x 2,5m kambario dydis su dviem vidutinio dydžio langais, palaikant kambaryje 21 laipsnio temperatūrą. Taip pat skaičiavimai buvo atlikti darant prielaidą, jog patalpa bus šildoma kiaurą parą.

 Pigu - ne visada yra pigiau

Pigesnių prekių tikslas – pritraukti klientą čia ir dabar, nesusimąstant, kas laukia ateityje. Dažnu atveju pigesnės prekės neturi ir tam tikrų funkcijų, kaip šiuo atveju, šaldymo funkcijos. Bet palyginkime tai, ką galime palyginti. Šildymas. Atrodo, ką gi mes čia galime sutaupyti – elektros kaina vienoda, patalpos vienodos, lyg ir kaina turėtų būti vienoda, bet, deja, yra kitaip. Elektrinis radiatorius „Adax“ veikia vienu pajėgumu, išnaudodamas visą savo pajėgumą. Toks principas yra visiškai neefektyvus, dėl to, kad yra išnaudojama daug nereikalingos elektros. Šilumos siurbliai „Mitsubishi“ yra brangesnio tipo šildymo įrenginiai, kurie yra 5-10 kartų brangesni už pirmąjį variantą, bet čia yra vienintelis pigesnio įrenginio privalumas.

Investicija į ateitį

„Mitsubishi“ šilumos siurblių pagrindiniai pranašumai tie, kad jie sunaudoja elektros energijos tik tiek, kiek jiems reikia tuo metu. Tuo metu, kai šildyti patalpos nereikia, įrenginys tiesiog nustoja veikęs ir pradeda taupyti jūsų pinigus. Šilumos palaikymo funkcija leidžia šilumos siurbliui naudoti tik dalį įrenginio pajėgumo.

Taip pat, labai didelis pranašumas – atsiperkamumas. Žvelgiant į lentelę galima pastebėti, kad šildymo kainų skirtumai yra ženklus jau po pirmųjų keturių mėnesių. Netgi lyginant pigiausią ir vidutinį variantą, šildymo kaina skirsis 3 kartus, o lyginant su brangiausiu variantu, šildymo kaina skirsis 4 kartus. Jei pažvelgsime į 12 mėnesių laikotarpį, pamatysime šokiruojančius skaičius. Vartotojas nusipirkęs brangiausią įrenginį, per pirmuosius metus sutaupytų 1700 eurų (jei šildoma būtų kasdien). Nereikia būti matematiku, kad suprastum, kiek daug vartotojas laimės investavęs į savo ateitį. Šioje vietoje puikiai tinka posakis, jog šykštus moka du kartus.

Namų darbai – pirmiausia

Prieš pasirinkdami šildymo/šaldymo įrangą, pirmas dalykas, ką turite padaryti, tai atlikti namų darbus ir pasidomėti kas yra pasiūloje. Jei jums reikalingas greitas sprendimas, visuomet galite kreiptis į įmonės „Gedarta“ specialistus. Čia dirbantys žmonės yra sukaupę ilgametę patirtį, todėl žinos kiekvieną šios srities niuansą. Pagal jūsų poreikius ir galimybes, jums bus pasiūlytas geriausias sprendimas, o visą įrangą jums sumontuos kvalifikuoti specialistai – montuotojai.

Įmonė „Gedarta” padės jums pažvelgti į ateitį.

Daugiau informacijos rasite paspaudę nuorodą: https://www.gedarta.lt

Taip pat nepamirškite mūsų sekti socialiniame tinkle „Facebook“

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2015 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Ozo g. 14, Vilnius, tel.: (8~5) 2031 670, info@supernamai.lt