Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Parodoje „SUPERNAMAI 2014“ - moderniausia visų laikų Vilniaus savivaldybės ekspozicija
2014-04-09 Šaltinis: Eglė Kairelytė, Supernamai.lt

Jau rytoj prasidėsiančioje pirmojoje statybos ir interjero parodoje „SUPERNAMAI 2014“ pristatomas išskirtinis Vilniaus miesto savivaldybės stendas, kuriame pristatomas interaktyvus pastatų šilumos suvartojimo žemėlapis.


Parodoje „SUPERNAMAI 2014“ - moderniausia visų laikų Vilniaus savivaldybės ekspozicija

Po parodos „SUPERNAMAI 2014“ stogu pirmą kartą suorganizuotose „Energetikos dienose“ sostinės savivaldybė vilniečiams suteikia unikalią galimybę tiesiogiai pamatyti, kiek šilumos suvartoja jų namas skirtingais šildymo sezonais, palyginti šiuos duomenis su kaimyniniais daugiabučiais ir sužinoti, kaip sumažinti sąskaitas už šildymą.

 

Kiekvienas užsukęs į Vilniaus stendą galės savarankiškai interaktyviai savo daugiabučiui įdiegti energiją taupančias priemones ir vizualiai pamatyti, ne tik kaip tokiu atveju keistųsi jo daugiabučio išvaizda, bet kaip kistų vidaus patalpų temperatūra, anglies dvideginio kiekis bei išlaidos šildymui.

“Raginame gyventojus patiems rūpintis savo būstu ir rodyti iniciatyvą. Nes nuo Jūsų pačių pastangų priklauso, kokiame name gyvensite, kiek šilumos suvartosite ir kiek mokėsite už šildymą”, - tvirtina Vilniaus meras Artūras Zuokas. – “Įdiegus bent vieną šilumos suvartojimą mažinančią priemonę – pakeitus langus ar duris, apšiltinus sienas/stogą ar sutvarkius šildymo, karšto vandens sistemas – šilumos suvartojimas mažėja 10 proc.”

Parodoje „SUPERNAMAI 2014“ taip pat pristatomos naujausios statybos, pastatų renovacijos, būsto įrengimo, aplinkos tvarkymo ir interjero įmonių paslaugos, moderniausios statybų technologijos bei produktai, sudarytos sąlygos naujiems komerciniams ryšiams užmegzti. Parodos akcentas – būsto renovavimas ir energijos taupymas.

Pagrindinės ekspozicijų temos: pastatų renovavimas ir statyba; statybinės konstrukcijos ir medžiagos; stogų dangos ir konstrukciniai elementai; vandentiekio ir nuotekų sistemos, santechnika; mediniai pastatai ir gaminiai, interjero įrengimas ir kt.

Statybos ir interjero „SUPERNAMAI 2014“ paroda vyksta balandžio 10-13 d. Vilniuje, „Siemens arenoje“ ir gretimose lauko aikštelėse. Renginį organizuoja statybų žiniasklaidos kompanija „Super namai“.

Įėjimas nemokamas.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt