Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Paroda “SUPERNAMAI 2014” – naujas požiūris į statybą ir dizainą
2014-04-10 Šaltinis: Eglė Kairelytė, Supernamai.lt

„Siemens arenoje“ startavo naujoji išskirtinė statybos ir interjero paroda „SUPERNAMAI 2014“.Pagrindinis balandžio 10 – 13 d. vyksiančios parodos akcentas skirtas būsto renovavimui ir energijos taupymui.


Paroda “SUPERNAMAI 2014” – naujas požiūris į statybą ir dizainą

Į įspūdingą daugiau kaip 200 dalyvių subūrusią parodą atvykusius svečius ir lankytojus pasitiko skambūs valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro “Trimitas” garsai. Parodos atidarymo juostą vieningai perkirpo garbingi parodos svečiai: Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis, Vilniaus meras Artūras Zuokas, Vilniaus Gedimino technikos universiteto rektorius prof. dr. Alfonsas Daniūnas, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas ir parodos organizatorius UAB „Super namai“ direktorius Darius Jokubauskas
 

 

Parodoje “SUPERNAMAI 2014” pristatyti ne tik naujausi statybos ir dizaino produktai, bet ir informatyvios ir įdomios konferencijos. Po parodos stogu pirmą kartą suorganizuotos „Energetikos dienos“, kurių metų apsilankiusiems vilniečiams unikali galimybė tiesiogiai pamatyti, kiek šilumos suvartoja jų namas skirtingais šildymo sezonais, palyginti šiuos duomenis su kaimyniniais daugiabučiais ir sužinoti, kaip sumažinti sąskaitas už šildymą. Moderniame ir analogų neturinčiame Vilniaus savivaldybės stende galima savarankiškai interaktyviai savo daugiabučiui įdiegti energiją taupančias priemones ir vizualiai pamatyti, ne tik kaip tokiu atveju keistųsi jo daugiabučio išvaizda, bet kaip kistų vidaus patalpų temperatūra, anglies dvideginio kiekis bei išlaidos šildymui.
 Parodoje taip pat startavo pasaulyje analogų neturintis ir į Lietuvos rekordų knygą galintis pakliūti krosnininkų šou. Susirinkę vis dar gali išvysti kaip profesionalai vienu metu stato net keturias skirtingų tipų krosnis. Į šį įspūdingą krosnininkų šou įsitraukė daugiau kaip dešimt įmonių, dirbančių židinių ir dūmtraukių srityje. Planuojama, kad pabaigtose ir užkurtose krosnyse paskutinę parodos dieną, sekmadienį, bus iškepta duona, kuria ketinama vaišinti visus norinčius.

 Atėjusių laukia dar viena staigmena. Modernių namų kūrimo klasteris Monak2 visus kviečia prisijungti prie įdomaus ir neįtikėtino žaidimo – iš lego kaladėlių pastatyti modernų namą, savo energetiniu efektyvumu pralenkiantį net pasyvius namus.
 „Startas išties puikus, ir parodos atidarymas ir pirmosios dienos parodė, kad susidomėjimas mūsų renginiu milžiniškas. Šiuo metu dar skaičiuojame, gali būti kad pritraukėme rekordinį skaičių lankytojų. Itin patenkintos ir parodoje dalyvaujančios įmonės. Jau pirmos dienos parodė, kad lankytojai čia ateina su labai konkrečiais norais ir susirenka kontaktus tų įmonių, su kuriomis norės bendradarbiauti ir po parodos“, - džiaugiasi parodos organizatorius UAB „Super namai“ direktorius Darius Jokubauskas. – „Jau dabar galiu pasakyti, kad tai ne vienkartinis mūsų projektas. Po tokio nuostabaus starto, tokio milžiniško dėmesio pažadu, kad ši paroda taps tradicine ir tęstine, tikrai vyks ir kitais metais“.
 Parodoje „SUPERNAMAI 2014“pristatomos naujausios statybos, pastatų renovacijos, būsto įrengimo, aplinkos tvarkymo ir interjero įmonių paslaugos, moderniausios statybų technologijos bei produktai, sudarytos sąlygos naujiems komerciniams ryšiams užmegzti.
 Pagrindinės ekspozicijų temos: pastatų renovavimas ir statyba; statybinės konstrukcijos ir medžiagos; stogų dangos ir konstrukciniai elementai; termo ir hidroizoliacinės medžiagos bei jų tvirtinimo elementai; išorės ir vidaus apdaila; šildymas ir vėdinimas; atsinaujinančios energetikos įranga; vandentiekio ir nuotekų sistemos, santechnika; elektros instaliacija ir elektrotechninė įranga; apskaitos įranga ir prietaisai; gaisrinės saugos ir kitokios apsaugos sistemos; statybiniai įrankiai ir įrengimai; mediniai pastatai ir gaminiai, interjero įrengimas; vartai, durys, langai; baseinai, saunos, pirtys; aplinkos tvarkymas ir mažosios architektūros elementai; projektavimas ir konsultacijos; kiti statybų produktai ir paslaugos.
 Pirmoji statybos ir interjero paroda “SUPERNAMAI 2014” vyksta balandžio 10-13 d. Vilniuje, „Siemens arenoje“ ir gretimose lauko aikštelėse (iki pat PPC „Ozas“). Parodą organizuoja statybų žiniasklaidos kompanija „Super namai“. Parodos partneriai – Aplinkos ministerija ir Būsto energijos taupymo agentūra. Oficialus parodos partneris – Vilniaus savivaldybė.

Įėjimas nemokamas. 

 

 

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt