Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

„Paroc“ parodoje RESTA‘2013 pristato sprendimus energiškai efektyviems pastatams
2013-04-25 Šaltinis: UAB „Paroc“

Tarptautinėje statybų ir remonto darbų parodoje RESTA‘2013 bendrovė „Paroc“ 5 salėje įrengtame stende pristato energiškai efektyvių pastatų statybos ir renovacijos sprendimus: naujausią vėdinamų sienų šilumos izoliacijos plokštę „PAROC® Cortex One™“ bei konstrukcinius mazgus energiškai efektyviems pastatams.


„Paroc“ parodoje RESTA‘2013 pristato sprendimus energiškai efektyviems pastatams

Parodoje demonstruojami „Paroc“ daugiabučių namų renovacijos sienų maketai, kuriuose panaudotos Lietuvos metų gaminio aukso medalį pelniusios akmens vatos plokštės PAROC eXtra ir PAROC FAS B. „Renovacija ne tik sukuria naują gyvenimo kokybę, komfortą bei saugumą daugiabučių namų gyventojams, bet ir padidina pastatų energinį efektyvumą.

 

ECOFYS duomenimis, kokybiškai apšiltinus 5 aukštų 60-ies butų daugiabučio namo sienas ir stogą yra sutaupoma net iki 150 tūkstančių kWh energijos per metus“,- sako UAB „Paroc“ komunikacijos ir rinkodaros vadovė Europos šalims dr. Audronė Endriukaitytė.

Parodos lankytojus „Paroc“ specialistai supažindins ir su naujausiais savo gaminiais: šilumą izoliuojančiomis apsaugos nuo vėjo plokštėmis vėdinamiems fasadams „PAROC® Cortex™“ ir „PAROC® Cortex One™“. Tai – plokštės energiškai efektyviems, sandariems pastatams. „PAROC® Cortex™“ ir „PAROC® Cortex One™“ akmens vatos plokščių degumo klasė yra A2, s1-d0, tad jos gali būti naudojamos visų pastatų vėdinamų sienų konstrukcijose be jokių apribojimų“,- sako dr. Audronė Endriukaitytė. Šios akmens vatos plokštės yra padengtos specialia nedegia danga. Naujai sukurtos plokštės efektyviausios yra naudojant jas daugiaaukščių pastatų šilumos izoliacijos apsaugai nuo vėjo net ir intensyviai vėdinamų sienų konstrukcijose. Savaime suprantama, kad jas galima naudoti ir mažaaukštėje statyboje.

Be apsaugos nuo vėjo ir papildomos šilumos izoliacijos „PAROC® Cortex™“ ir „PAROC® Cortex One™“ gaminiai efektyviai saugo ir nuo triukšmo. Taip pat šios plokštės puikiai praleidžia vandens garus ir taip užtikrina sienų konstrukcijos ilgaamžiškumą bei geriausias šilumines charakteristikas. Skirtingai nuo kitų, įprastų apsaugos nuo vėjo plokščių, kurios apsaugo minkštos vatos plokštes tik nuo išilginės infiltracijos, „PAROC® Cortex™“ ir „PAROC® Cortex One™“ puikiai apsaugo ir nuo skersinės infiltracijos. „Paprastai tariant, naujosios akmens vatos plokštės yra puikus pasirinkimas siekiantiems aukščiausios kokybės standartų statybose“,- tvirtina dr. A. Endriukaitytė.

Parodoje eksponuojami energiškai efektyvių pastatų šiltinimo sprendimai. Dar šiais metais tokių pastatų projektavimui skirtais brėžiniais bus papildyta „Paroc“ CAD brėžinių bazė ir išleistas naujas „Statau šiltą namą“ katalogas.


Savo sprendimais energiškai efektyviems pastatams, kokybiškomis šilumos izoliacinėmis medžiagomis, pažangiais gamybos procesų organizavimo metodais „Paroc“ kompanija prisideda prie tvarios statybos plėtros. Tvarumo politika yra „Paroc“ strategijos dalis. Ateityje „Paroc“ tvarumo ataskaitos apie kompanijos ekonominius, socialinius ir aplinkosaugos rezultatus bus skelbiamos kasmet.

Kasmet yra vykdomi trumpalaikiai ir ilgalaikiai tvarios aplinkosaugos, socialinės aplinkos ir ekonominiai projektai, kuriais siekiama efektyvesnio gamtos išteklių ir energijos panaudojimo. Pastaruoju metu „Paroc“ inicijavo ir dalyvavo keliuose projektuose, susijusiuose su poveikio aplinkai mažinimu, pastatų energinio efektyvumo didinimu ir taupesne bei energiškai efektyvia pastatų renovacija.


„Paroc“ tobulina savo akmens vatos naudojimo sprendimus taip, kad jie atitiktų pačių vartotojų ir klientų tvarumo poreikius.

Apie kompaniją:


„Paroc“ yra energiškai efektyvių izoliacinių gaminių ir sprendimų lyderė Baltijos regione. Mūsų veikla orientuota į klientą ir darbuotojus, nuolat diegiamas naujoves, pelningą augimą ir tvarų vystymąsi. Platų „Paroc“ gaminių asortimentą sudaro statybinė izoliacija, techninė izoliacija, jūrinė izoliacija, kompozicinės („sandwich“) plokštės ir akustiniai gaminiai. Gamybiniai pajėgumai yra Suomijoje, Švedijoje , Lietuvoje ir Lenkijoje bei nuo 2013 metų Rusijoje. „Paroc“ pardavimų padaliniai aptarnauja klientus 13-oje Europos valstybių. „Paroc Group“ kompanijos akcijos priklauso bankų grupei ir privatiems investuotojams, bei nedidelė akcijų dalis priklauso „Paroc“ darbuotojams. 2011 metais pardavimai siekė 405 mln. eurų, o vidutinis darbuotojų skaičius – 1990.

Daugiau informacijos:
UAB „Paroc“ komunikacijos ir rinkodaros vadovė Europai ir Baltijos šalims dr. Audronė Endriukaitytė, tel. 8 (5) 2740000
 

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt