Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Pamatykite: porelė investavo 20 000 svarų ir iš sunkvežimio susikūrė sau namus
2020-10-26 Šaltinis: Patinka.net

Baigti mokyklą, baigti studijuoti, susituokti, kopti karjeros laiptais, pasiimti paskolą būstui ir 20-30 metų ją mokėti – tipinis scenarijus, kuriuo seka daugybė žmonių.


Pamatykite: porelė investavo 20 000 svarų ir iš sunkvežimio susikūrė sau namus title=

Tačiau vis daugiau drąsuolių keičia įsigaliojusias normas ir gyvena nuotykių pilnus gyvenimus be didelių įsipareigojimų. Taip, toks gyvenimas ne kiekvienam, tačiau Martin ir Lona yra vieni iš tų, kurie pasirinko būtent tokį gyvenimo būdą.

Ši drąsi porelė apskritai negyvena standartiškai – jų abiejų darbai yra susiję su pastoviu buvimu gamtoje, o savo pomėgiams mergina ir vaikinas skiria irgi nemažai laiko. Tad standartinis gyvenimas nuomojamame bute ar name, už kurį mokama paskola, natūraliai nebuvo jiems priimtinas. Vieną dieną vakarojant jie sugalvojo turėti namą ant ratų, kuris jiems leistų keliauti be suvaržymų. Kitą rytą idėja jų nepaliko, tad porelė nusprendė veikti.

 Tada jie susirado sunkvežimį, kurį nusipirko internetu už 3600 svarų. Šis sunkvežimis kadaise išvežiojo duoną, o dabar tapo projektu “namai”.

 Kadangi vaikinas ir mergina yra nagingi, visus darbus pasidarė patys. Martin pasirūpino visais konstrukciniais darbais, o Iona pasirūpino interjeru.

 

 Visi darbai truko kiek daugiau nei 4 mėnesius, o sunkvežimis transformavosi į stilingus ir jaukius namus. Iš išorės ši transporto priemonė nelabai kuo skiriasi ir neišduoda, kas yra viduje.

 O ten – įspūdingi ir pakankamai erdvūs namai. Nors tai ir namelis ant ratų, tačiau šioje erdvėje porai netrūksta nieko.

 Graži ir pilnai funkcionali virtuvė, svetainė, kurioje gali apsistoti svečiai, tualetas, dušas ir jaukus ir erdvus miegamasis.

 Sunku patikėti, kad kadaise tuščia priekaba gali taip neatpažįstamai pasikeisti.

 Kiekviena detalė šiuose namuose yra ypatingai apgalvota, nes kiekviena spintelė ar lentyna privalo atlikti funkciją.

 


Porelė pripažįsta, kad jie yra pratę prie minimalistinio gyvenimo, tad šie nauji namai yra būtent tai, ko jiems ir reikia.

 Miegamasis:

 Dabar jaunuoliai keliauja po Europą ir neturi išleisti jokių pinigų nakvynei viešbučiuose.

Be abejonės, sunkvežimį reikia aprūpinti degalais, vandeniu ir t.t., tačiau šie kaštai porai yra nedideli.

 Šiluma visiems namams aprūpinanti krosnis.

Saulės baterijos aprūpina būtiniausiu kiekiu elektros, o krosnelė apšildo visą patalpą efektyviai ir pigiai.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt