Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Pagrindinės taisyklės renkantis rąstinio namo projektą
2018-04-09 Šaltinis: AStreta.lt

Ekologijos populiarėjimas paskatino žmones grįžti prie natūralių medžiagų ir pasidomėti rąstinių namų statyba. Tai – ilgaamžis ir itin natūralus pasirinkimas, kuris dar ir naudingas sveikatai. Prieš statybas, pasidomėkite rąstinių namų projektavimu, konsultuokitės su specialistais bei įvertinkite kitus aspektus. Kokius? Juos apžvelgsime tekste.


Pagrindinės taisyklės renkantis rąstinio namo projektą title=
Nuotr. Ozark Custom Country Homes

Biudžeto pasirinkimas – lemia projekto dydį ir išpildymą


Svarstant apie rąstinius namus, pirmiausia, turite įvertinti ne tik, kokio dydžio statinys Jums reikalingas. Taip pat įsitikinkite, ar norimo projekto dydis sutampa su Jūsų sklypo išplanavimu ir turima erdve. Tai padarius, žinoma, reikia įvertinti ir finansines galimybes. Tiksliai pasakyti, kiek kainuoja rąstinis namas, yra gana sudėtinga, nes tai priklauso nuo projekto dydžio. Tiesa, tokio tipo pastato vertė panaši į mūrinių namų kainas.

 

Visgi, rąstiniai statiniai yra ekologiškesni, pasižymi didesne namo ekonomija. Mūsų įmonė „Astreta" siūlo net keturis jau paruoštus architektūrinius rąstinio namo projektus, taip pat gali įgyvendinti klientų svajonių būsto vizijas, net ir tuo atveju, jei jos bus netradicinės ir kitokių, nei įprastai, formų.

Vieno aukšto namų projektai – optimalu, subtilu ir kompaktiška


Vieno aukšto rąstinio namo projektus dažniausiai renkasi jaunos šeimos. Projektai vienas nuo kito gali skirtis išplanavimu, bendru plotu, tačiau jų statyba žymiai paprastesnė ir greitesnė negu įprastų mūrinių pastatų. Tokie namai labai kompaktiški ir dera prie peizažo.

Dviejų aukštų rąstinių namų projektai yra sudėtingesni, tačiau taip pat įgyvendinami mūsų komandos per gana trumpą laiką. Juos rekomenduojame rinktis šeimoms su vaikais arba statyboms sodybose, kur būtų apgyvendinami svečiai.

Laisvė žmogaus improvizacijai

 


Išsiaiškinę Jūsų norus, pageidavimus, pateikiame architektui ir inžinieriui įvertinti numatomą projektą, o po to informuojame klientus dėl galutinio sprendimo. Skirtingai, nei daugelis kitų, rąstinius namus statančių įmonių, mes paliekame laisvę rinktis pačiam užsakovui, todėl ir klausimas, kiek kainuoja rąstinis namas, neturi vienareikšmio atsakymo. Rastinių namų projektai gali apimti tik rąstinių namų sienų statybą, taip pat gali būti išpildomi ir iki galo, atliekant vidinę apdailą.

 Priklausomai nuo Jūsų asmeninių poreikių ir finansų, medžiagas (išskyrus rąstus) galite pirkti patys ir jas perduoti mūsų komandai. Kitas variantas: medžiagas, suderinus su Jumis, parenkame ir nuperkame mes. „Astreta" specialistai pasirūpina rąstų paruošimu, impregnavimu ir jų spynavimo procesu, o dėl likusios statybos dalies sprendžiate Jūs. Suteikdami tokį nepriklausomą pasirinkimą, tikime, jog užsakovui lieka daugiau laisvės priimti sprendimus pačiam, jis gali sutaupyti pinigų arba laiko ir galiausiai turėti savo svajonių namus.


Pradėkite kurti savo namus ir atraskite naują gyvenimo patogumą - kelkitės gyventi į ekologišką ir ilgaamžį namą!

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt