Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news

 

Oro valytuvų svarba namuose – švarus oras ir sveika šeima!
2019-05-14
Oro valytuvų svarba namuose – švarus oras ir sveika šeima!

Atėjęs pavasaris ir šiltesni orai džiugina po žiemos išsiilgusius saulės spindulių. Tačiau džiaugiasi ne visi, šis metas yra sudėtingas alergiškiems žmonėms, o ypač alergiškiems vaikams. Vos tik prasidėjus žydėjimui, grįžta alerginė sloga, niežtinčios ir ašarojančios akys. Visi šie simptomai kenkia visos šeimos gyvenimo kokybei, bet juos sumažinti įmanoma ir be medikamentų. Pats paprasčiausias būdas pagelbėti alergiškiems žmonėms – šalinti alergenus aplinkoje, kurioje yra nuolat gyvenama. Tą padaryti efektyviai padės oro valytuvas su drėkinimo funkcija, jis turi ne tik specialius filtrus, sulaikančius alergenus bet ir oro drėkinimo funkciją.

Toks prietaisas tiesiog būtinas ne tik alergiškiems, bet ir visiems žmonėms, kurie nori gyventi sveikoje, švarioje aplinkoje. Neseniai, vieną iš tokių prietaisų išbandė žurnalistė, TV laidų vedėja ir knygų autorė Beata Nicholson su šeima ir sutiko pasidalinti savo patirtimi:

 

– Kodėl nusprendėte išbandyti oro valytuvą, ar mėgstate technikos naujoves?

 

– Neskubu investuoti į naujus daiktus, nes paskui jais reikia rūpintis, o ir vietos reikia turėt, kur juos padėti. Bet šiuo atveju sutikau išbandyti „Philips“ oro valytuvą ir drėkintuvą dėl keleto priežasčių. Pirma, turiu kelis šeimos narius, kurie visą pavasarį čiaudi ir visaip kaip vaduojasi nuo pavasarinės alergijos. O antra, tokio sausumo pavasario aš nepamenu ir nors esu už patalpų vėdinimą atidarius langus, šį pavasarį toks vėdinimo būdas daugiau prineša dulkių nei gryno oro. Taigi nusprendžiau – imti šį aparatą ir išbandyti.

 

Partnerio nuotr./„Philips“ oro valytuvas ir drėkintuvas

– Kokias aparato savybes galėtumėte išskirti?

– Lengvai transportuojamas ir interjero nebjaurojantis „Philips“ oro drėkintuvas man labiausiai patiko dėl savo drėkinimo funkcijos. Nors ir nematai akivaizdžiai kylančios vandens miglos iš jo, kambaryje greitai pradedi jausti malonią gaivą.

 

„Philips“ skirtingai nei daugelis oro drėkintuvų suskaido garinamą vandenį į labai smulkias molekules, todėl jos nematomos akimi ir nors per valandą išgarinama apie 500 ml vandens, namuose nepastebėsi niekur nei drėgnų dėmių, nei baltos vandens dulksnos. Be to, skaičiau instrukcijoje, būtent toks garinimo būdas yra higieniškesnis ir skleidžia 99 % mažiau bakterijų nei kiti drėkintuvai. Man ši funkcija patiko, naudočiau ir karštą vasaros dieną vietoj kondicionieriaus.

 

Partnerio nuotr./„Philips“ oro valytuvas ir drėkintuvas

– Ar jaučiate alergenų sumažėjimą namų aplinkoje?

– Dėl dulkių ir alergeno surinkimo, tai turiu pasakyti, kad vos tik miegamajame labiau pakedeni kokį patalą, iškart „Philips“ pradeda pats garsiau ūžti ir rinkti ore pasklidusias dulkes. Todėl jis gali palengvinti kvėpavimą ar miegą, ypatingai intensyviu žydėjimo metu. Beje, net ir naktį veikdamas jis nenervina, nes primena tolimą jūros ūžesį.

 

– Ar išbandėte visas aparato funkcijas?

 

– Šis aparatas pilnas išmanių dalykų – matuoja alergenų kiekį aplinkoje, lygina patalpos užterštumą su lauku, parsisiuntus specialią programėlę gali oro drėkintuvą valdyti iš bet kur ir bet kada. Be to, neturėtų sunaudoti daug energijos. O dėl filtrų valymo kol kas negaliu pakomentuoti, to dar neprireikė.

O linksmiausia yra stebėti, kaip šiam aparatui nepatinka virtuvės kvapai – vos tik jis užuodžia kepamus blynus, tuoj paraudonuoja ir pradeda dirbti didžiausiu pajėgumu! 
 

 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt