Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Oranžinė spalva miegamojo kambario interjere
2011-10-01 Šaltinis: namudizainas.lt

Oranžinė spalva, panaudota miegamojo kambario interjerui dekoruoti, atrodytų gal kiek per aktyvi. Tačiau pagal rytų tradicijas ar pagal čakrų teoriją oranžinė spalva yra Svadhistana čakros, seksualinės energijos čakros spalva. Kaip ir kiekviena spalva, oranžinė spalva turi tam tikras energetines savybes.


Oranžinė spalva miegamojo kambario interjere title=

Oranžinę spalvą panaudoti miegamojo interjere gana sudėtinga, nes oranžinė spalva skatina energingumą, kūrybiškumą, drąsą, ryžtingumą; skatina naujos gyvybės atsiradimą. Kitu požiūriu, miegamasis kambarys yra skirtas poilsiui, miegui. Matome, kad miegamasis kambarys atlieka mažiausiai dvi funkcijas žmogaus gyvenime. Kaip tai suderinti? Galbūt, savo pasirinktomis spalvomis miegamojo kambario interjerui dekoruoti, Jūs galite sustiprinti norimą funkciją, pvz. žalia spalva, daugiau ramybės, oranžinė – daugiau veržlumo.

 

Kaip išspręsti miego problemą oranžiniame miegamąjame? Gal tiesiog, išjungiant šviesą ir nugrimztant į sapnų karaliją, keliaujant iš oranžinės, į geltoną, žalią, mėlyną ir violetinę. Ir tegul aukso spalva apvainikuoja Jūsų sapnus.

 

Grįžkime atgal į oranžinį miegamąjį.

 

Keletas patarimų, jei apsisprendėte dekoruoti miegamojo kambario interjerą oranžine spalva ar jos atspalviais.

 

1. Pagalvokite, kiek daug oranžinės spalvos norėtumėte savo kambario interjere? Kad apsispręsti, atkreipkite dėmesį savo kambario dydį, ir į tai ar Jūs oranžinę spalvą kambario interjere naudosite kaip foną ar kaip akcentą.

 

2. Kokią oranžinę pasirinkti - beveik geltoną, apelsino, persiko ar beveik raudoną oranžinę? Tai priklausytų nuo Jūsų norų, gal net galimybių: kokio „oranžiškumo“ interjero detales, aksesuarus Jūs rasite nusipirkti ar „susikonstruoti“. Šiek tiek sušvelninti oranžinės spalvos jėgą gali pilki atspalviai. Todėl ypatingai gražūs oranžinės, pilkos spalvų deriniai interjeruose.

 

3. Tamsiai rudos, ar beveik raudonos spalvos medienos baldai; veidrodžių, paveikslų rėmai pratęstų oranžinės spalvos egzistenciją raudonoje ar rudoje spalvose.

 

4.  Kambario interjere galėtų atsirasti, oranžinės spalvos užuolaidos, lovos užtiesalai, pagalvėlės, ypač jei kambario sienos baltos ar pilkos spalvos.

 

5. Oranžinės spalvos karščiui atsvara galėtų būti vėsaus paviršiaus medžiagos, pvz. šilkinės pagalvėlės, patalynė, užuolaidos. Augalai savo žaluma ataušina oranžinės spalvos karštį ir įneša gyvybės į kambario interjerą.

 

Pastudijuokime, kaip oranžinė spalva panaudota, dekoruojant miegamųjų interjerus žemiau esančiose nuotraukose.

 

Oranžinė balta miegamojo interjere

 

oranžinė, akvamarino spalvos miegamojo interjere

 

oranžinis miegamasis1

 

Oranžinės lovos pagalvėlės

 

oranžinė lova

 

oranžinė raudona ruda miegamojo interjere

 

geltona oranžinė žalia raudona miegamojo interjere

 

oranžinės detalės miegamojo interjere

 

oranžiniai lovos užtiesalai

 

pilka rausva miegamojo interjere

 

oranžinė spalva miegamojo interjere

 

oranžinis miegamasis2

 

balta lova, rausva siena

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt