Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Nematomos durys - vienos plokštumos paslaptis
2020-06-11 Šaltinis: E-durys.com

Mieli E-durys draugai,
Vasarai jau atėjus pas mus (tikimės, jog ir nepaliks artimiausius 3 mėnesius), džiaugiamės sulaukę ir nematomų durų pagausėjimo, kurios taip puikiai prisitaiko daugelio namų interjere. Mūsų kolegos dizaineriai bei architektai visuomet džiaugiasi, kuomet erdvę gali padidinti vien tik teisingų durų pasirinkimu. 


Nematomos durys - vienos plokštumos paslaptis title=
Projekto autorės: A. Ambrazienė ir D. Pocevičienė.

Įmonė „E-durys“ siūlo modernų sprendimą – nematomas arba integruotas vidaus duris, kurių fasadinė varčia (varstomoji dalis), kad ir kokia būtų jų varstymo pusė, yra vienoje plokštumoje su siena. Tokios durys nepakeičiamos, kuriant modernų minimalistinį interjerą.

 

„Jos suteikia lengvumo ir unikalumo įspūdį, labai tinka šiuolaikiškam ar jaunatviškam interjerui, kur erdvė turi išlikti gana vientisa, atvira ir neapkrauta nereikalingomis detalėmis.

 

Į sieną integruotos durys ypač gelbsti, kai koridoriuje ar hole daug durų, antraip tokia patalpa su įprastomis durimis panėšėtų į bendrabučio koridorių. Juolab kad yra galimybė duris montuoti lygioje plokštumoje su siena taip, kad jos atsidarytų į priešingą pusę. Tai ir estetiška, ir patogu“, – pastebi įmonės vadovas Virmantas Baronaitis.

 

@Leono Garbačiausko nuotr.


Integruotų durų ypatybė – pritapti prie interjero

Originalių ir modernių nematomų vidaus durų esmė – sienoje matoma tik durų kontūro linija, nes durų vyriai ir staktos integruojami į sieną. Tokios durys nepamainomos, kai jos turi susilieti su aplinka ar būti akcentuojama tik varčia be papildomų durų elementų. Tam į durų angą (į mūro sieną) dar prieš sienos apdailą montuojama speciali unikalios konstrukcijos reikalingų matmenų aliuminio stakta, kuri vėliau gruntuojama ir nudažoma sienos spalvos dažais.


Į gipskartonio pertvarą stakta montuojama kartu su pertvaros profiliais, po to dailinama gipskartonio plokštėmis. Iš anksto gruntuota durų varčia įstatoma prieš dažant sienas. Duryse INTEGRO sumontuoti 3D vyriai leidžia jas atidaryti 90 (stumiant į vidų) arba 180 (atidarant į išorę) laipsnių kampu. Kadangi nėra durų apvadų, o vyriai paslėpti staktoje, toks sprendimas atrodo itin elegantiškai ir yra palyginti nebrangus.

 Pasirinkimas nebevaržo galimybių


Durys INTEGRO gaminamos standartinių ir nestandartinių matmenų. Durų varčia gaminama iš medinio karkaso, užpildyto linų pluoštu arba medžio drožlių plokšte, išorinė plokštė – iš medienos plaušų MDF.

 

Galimi įvairūs durų paviršiaus apdailos variantai: gruntas, dažymas blizgiais ar pusiau matiniais dažais, natūralaus medžio lukšto faneruotė, aukšto slėgio laminato plokštė, naudojama stalviršiams gaminti. Laminatas gali būti blizgus arba matinis, įvairiausių spalvų, faktūrų, su geometrinių figūrų piešiniais ir t. t.


„Jei varčia nudažoma kita spalva arba padengiama laminatu, medžio lukšto plokšte ar faneruote – durys gali tapti interjero akcentu, kontrastinga detale arba atkartoti kitus interjero elementus: grindis, baldus ir pan. O nefasadinė ir nesutampanti su sienos plokštuma durų pusė gaminama ir montuojama taip, kad būtų patogu atlikti apdailą, – aiškina „E-durys“ vadovas.

 

– Pavyzdžiui, galima priklijuoti ant visos varčios plokštumos veidrodį, kuris optiškai padidins erdvę. Arba ant varčios užklijavus grindų dangą įmanoma išgauti grindų „užlipimo“ ant sienos efektą.“

Visuomet pasiruošę padėti,
E-durys.com
 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt